newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Янукович заблокує Раду або перевірить Черновецького

Янукович заблокує Раду або перевірить Черновецького

Янукович вважає неправильним те, що Черновецький зголосився йти на вибори. За словами «регіонала», тим самим він визнає законність постанови ВР та звинувачення на свою адресу.

«Я вважаю, що вчорашня заява Черновецького зроблена на емоціях. Якщо він нормальна людина, він сьогодні переспав і повинен подумати над тим, щоб подати заяву в суд про визнання постанови незаконною», - заявив Янукович.

Також, за словами Віктора Федоровича, Черновецький повинен доказати в суді, що він не робив зловживань.

«Те, що він ефективно працює в різних напрямках, – це точка зору киян і точка зору українського активу», - заявив Янукович.

Видео дня

Також лідер ПР додав, що його здивував той факт, що збіглися події в місті Харкові та прийняття постанови ВР щодо Черновецького. На його думку, це свідчить про те, що влада «втратила своє обличчя». Янукович зауважив, що ці події знищують місцеве самоврядування як таке.

Він вважає, що в цю проблему повинна втрутитися РНБО і Генпрокурата. Він додав, що Партія регіонів чекає на реакцію Президента, а також на реакцію РНБО.

Як повідомляв «Обозреватель» 20 березня, ПР вимагає, щоб генпрокурор та керівник СБУ виступили щодо подій в Харкові з парламентської трибуни. Якщо цього не буде Янукович попередив: «Ми не просто будемо блокувати трибуну – ми до будь-яких дій готові…(пауза) в рамках українського законодавства», - зауважив лідер ПР.

Він підкреслив, що його політична сила має достатньо важелів, щоб примусити посадовців відповідати.

«Ми поставимо на трибуну всіх посадовців, які повинні за це відповідати, за ці дії», - заявив Янукович.

Нагадаємо, 18 березня Верховная Рада прийняла постанову про проведення позачергових виборів мера Києва. Зі свого боку Черновецький відмовився оскаржувати це рішення.

Янукович заблокує Раду або перевірить Черновецького