У Євпаторії триває розслідування причин вибуху

189
У Євпаторії триває розслідування причин вибуху

В Євпаторії триває розслідування причин вибуху в житловому будинку, придбання нового житла для постраждалих, виплата їм компенсацій за втрачене майно.

Видео дня

Впродовж 27-го грудня в Євпаторії, на вулиці Некрасова, 67, на місці вибуху в житловому будинку, підрозділами МНС і міськими комунальними службами розчищалася територія, вивозилися уламки, відновлювалося газопостачання до прилеглих будинків. Надавалася допомога мешканцям третього під'їзду у виносі та вивозі особистого майна. На місці працювали 187 чоловік і 5 одиниць техніки, в тому числі 51 рятувальник та 2 од. техніки МНС.

Комісія з перевірки технічного стану квартир у під'їздах, які не зазнали пошкоджень унаслідок вибуху, проводила візуальне обстеження несучих конструкцій усього будинку. Тривають розслідування причин виникнення надзвичайної ситуації, придбання нового житла для постраждалих, виплата їм компенсацій за втрачене майно. У місцевому санаторії "Феміда" тимчасово розселений 121 мешканець пошкодженого будинку, для них організовано харчування, медичну та психологічну допомогу. Працює оперативний штаб із ліквідації наслідків НС.

Ситуація перебуває під постійним контролем МНС.