УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Львівські чиновники звільняються, бо їм не платять премій

240
Львівські чиновники звільняються, бо їм не платять премій

"Вже фактично 2 місяці у Львівській міській раді не проводиться виплата премій чиновникам, тому люди починають писати заяви на звільнення, адже зарплати їм не вистачає", - повідомив міський голова Львова Андрій Садовий на сесії Львівської міськради, пише Zaxid.net.

Він зазначив, що лише депутати можуть вирішити, чи виділяти кошти на преміювання чиновників. Однак зауважив, що тільки за 3 тисячі гривень "перший заступник міського голови не буде так пахати".

Натомість голова фракції "Наша Україна" Василь Трач зазначив, що депутатський корпус готовий виділяти гроші на зарплату та премії для працівників виконавчих органів Львівської міської ради.

"Але річ у тім, що кошти розподілялися з порушенням норм чинного законодавства. Не можна ставити одних людей вище за інших. Не можна нараховувати розмір премії від займаної посади, а від результатів роботи чиновника", - зазначив Василь Трач.

Сьогодні третім питанням порядку денного сесії були зміни до бюджету Львова на 2008 рік, яке передбачало виділення коштів на зарплату та преміювання чиновників, однак депутати вилучили його з порядку денного.

Нагадаємо, що цей проект ухвали депутати вже втретє вилучають з порядку денного чи переносять на доопрацювання.

Зауважимо також, що премії для працівників мерії встановлені у розмірі 400-600% від окладу.