Прикордонникам заборонили мати в кишені більше 10 $

240
Прикордонникам заборонили мати в кишені більше 10 $

Голова Прикордонної поліції МВС Грузії генерал-лейтенант Бадрі Біцадзе видав указ, що забороняє прикордонникам мати з собою більше 15 ларі (10 доларів) під час виконання службових обов'язків, йдеться в офіційному повідомленні прикордонного відомства.

Видео дня

Водночас прикордонникам заборонено мати з собою будь-яку іноземну валюту.

«У тому випадку, якщо у прикордонника виявиться більше грошей, ніж належить, то він має внести відповідну позначку до спеціального журналу», – мовиться в повідомленні.

У прес-службі Прикордонної поліції зазначають, що такий захід з боку голови відомства обумовлений боротьбою з корупцією.

За останній час генеральна інспекція МВС Грузії оприлюднила дані про декілька значних випадків корупції серед співробітників КПП на грузино-азербайджанському кордоні. У деяких грузинських ЗМІ арешти серед прикордонників за звинуваченням у корупції розцінили як «політичну кампанію» проти голови відомства Біцадзе, який є чоловіком екс-спікера парламенту Грузії Ніно Бурджанадзе, що пішла нещодавно в опозицію.

Голова прикордонного відомства Грузії доручив контроль над виконанням свого антикорупційного указу внутрішнім слідчим службам, а також управлінню розвідки й оперативно-слідчим відділам МВС Грузії, пише РИА Новости.