24 февраля • обновлено в 04:10
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

Яценюк в Канаді заступився за донецьких

274

Міністр закордонних справ Арсеній Яценюк під час свого візиту до Канади дещо здивував українську діаспору тим, що наполягав не на месиджах, які від нього очікували почути, а на об’єктивних моментах, які вважав за потрібне донести.

Так, стосовно дострокових парламентських виборів (а канадські українці виявилися великими їхніми прихильниками і їм не подобається, що українські політики обговорюють можливість проведення додаткових засідань у Верховній Раді), Яценюк заявив, що в оцінці політичних процесів не можна застосовувати тільки білий і чорний кольори, мовляв, якщо треба зібрати ВР для того, щоб  профінансувати вибори, або для того, щоб політичні сили поставили свої підписи під консенсусом щодо дати їх проведення - то Раду треба збирати.

Звертаючись до діаспори, міністр наголосив: “Якщо є потреба йти на певний політичний компроміс, то на нього треба йти. Це може подобатися або ні, але Партія регіонів сьогодні представляє близько 35% українського населення. Хіба вони не українці? (При цьому дехто з зали став вигукувати: “Ні!”). Це такі самі українці, це наші люди, це люди нашої великої країни, і я закликаю всіх це зрозуміти!”, - передає УНІАН слова міністра.

В залі повисла тиша.

Читайте також:

Яценюк привіз "хороший месидж" до Канади

Подпишись на Telegram-канал и посмотри, что будет дальше!

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги