"Проффесори" погрожують Луценку з орфографічними помилками

'Проффесори' погрожують Луценку з орфографічними помилками

Партія регіонів поширила офіційну заяву, в якій обіцяє "справедливу кару" лідеру "Народної самооборони" Юрію Луценку. Правда, навіть у такому серйозному документі "регіонали" не обійшлися без орфографічних помилок. "Заяви Юрія Луценка, зроблені ним у Житомирі, свідчать про те, що екс-міністром внутрішніх справ керують три сили: цинізм, ненависть і паталогічна потреба руйнації всього і вся", - саме так починається заява.

Видео дня

Назвавши Луценка "закінченим циніком, який ні в гріш не ставить інтереси народу", представники партії повторили це фатальне слово: "Лише людина, уражена паталогічною ненавистю до тих, хто не розділяє її поглядів, здатна демонструвати такий рівень зневаги до влади, яка послідовно виводить економіку держави зі стану хаосу на шлях нормального розвитку".

"Назвати це авантюризмом – означає дати дуже коректну дефініцію явищу, яке слід було б назвати його справжнім іменем, - продовжують вони. - І, очевидно, через те, що цього не було зроблено, Луценко вдався до хамських висловлювань на адресу діючого Уряду і його керівника. Напевно, в очікуванні, що Уряд і Прем'єр опустяться до його рівня".

"За такі речі взагалі-то треба відповідати, і Юрій Луценко обов'язково відповість. Але не так, як йому цього хотілося б. Він відповість не перед тими, кого сьогодні обпльовує: Уряд мало цікавить істерія політиків-невдах, - переконані автори заяви. - Він відповість перед людьми, яких знову кличе на барикади, і які можуть піддатися на цю провокацію. Вони обов'язково спитають в нього: в ім'я чого нас намовляли розхитувати Україну? І, безперечно, кара буде справедливою".

Нагадаємо, це далеко не перший випадок, коли представники Партії регіонів демонструють альтернативний підхід до орфографії, історії літератури, географії тощо. Під час президентських виборів 2004 року голова партії Віктор Янукович написав, що має вчене звання "проффесора", а потім багато разів демонстрував свою неабияку обізнаність із творчістю Крилова, Достоєвського. Виступаючи в Одесі, він заявив, що це місто дало людству поетесу Анну Ахметову. Крім того, він висловлював своє захоплення українським класиком Гулаком Артьомовським.

Не відстають від босса й підопічні: нещодавно журналісти сфотографували записник "регіонала" Ельбруса Тедеєва.