Тимошенко переможе, якщо візьме шлюб з Медведчуком

Тимошенко переможе, якщо візьме шлюб з Медведчуком

Єдиною справді ідеологічною партією серед існуючих може стати Блок Юлії Тимошенко, заявив сьогодні Юрій Єхануров під час засідання «круглого столу» на тему «Яка партія нам потрібна?». Представник «Нашої України» при цьому уточнив, що це трапиться лише за умов об’єднання цієї політичної сили з СДПУ(о). Така партія, на переконання Єханурова, може з’явитися вже наступного року і зайняти «ліву нішу». «Ця партія змете з політичної арени і СПУ, і КПУ», - спрогнозував Єхануров.

Політолог та народний депутат від БЮТ Володимир Полохало вважає, що в Україні неможливе виникнення раптового успішного політичного проекту, хоча й він є необхідним. Парламентарій зазначив, що неможливо створити політичну силу «під суспільство», оскільки суспільство її не сприйматиме. В якості прикладу політолог пригадав досвід «Озимого покоління» і «Віче». Полохало впевнений, що суспільство повинно бути каталізатором створення політичної сили.

Видео дня

На думку народного депутата Миколи Катеринчука, сьогоднішні партії не мають внутрішньопартійної демократії, але в той же час беруться будувати демократичне суспільство, тому зрозуміло, чому цей процес є безуспішним. Катеринчук переконаний, що суспільство повинно пропонувати реформи. Народний депутат вважає, що безуспішність програми Віктора Ющенка «Десять кроків назустріч людям» полягає в тому, що це була не програма реформ, а революційні гасла, які на практиці виявилися недієвими.

Народний депутат від НУ Сергій Бичков переконаний, що народною партією змогла стати партія «Наша Україна» за умов, якби вона не формувалася за корпоративними принципами. «Якби партійна еліта не створила з Президентом корпорації, вона могла бути більш успішною». Наразі, на думку Бичкова, «Наша Україна» повинна відсторонитися від Президента, а Президент, в свою чергу, повинен стати лідером нації, а не «Нашої України». «Коли «Наша Україна» вийде з-під контролю Президента, з партії без лідера вона може перетворитися на партію ідеології», - зазначив Бичков.