newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Україна - рідна мати, що вкрадеш - те будеш мати

Україна - рідна мати, що вкрадеш - те будеш мати

26 вересня у Вищому господарському суді розглядався позов компанії CFC consulting company, що разом з іншими компаніями у грудні 2005 року брала участь у тендері на формування позитивного іміджу України за кордоном. Тоді право на представлення України за кордоном отримала компанія «Конгломерат». На це МЗС з бюджету виділило цій компанії 12 млн гривень. Половину цієї суми компанія одразу ж перевела в готівку для проведення акцій по покращенню іміджу України. Щоправда, до сьогодні відомостей про проведені акції «Оглядач» не має.

CFC consulting, які свого часу піарили Руслану на Євробаченні, були збентежені своєю поразкою. Вони подали судовий позов з вимогою скасувати результати тендеру. На сьогоднішньому засіданні суд ухвалив рішення не задовольняти позов, не зважаючи навіть на те, що як тендерна палата, так і антимонопольний комітет визнають помилки у проведенні тендеру. Більше того, навіть МЗС уже розірвали контракт з компанією «Конгломерат» і тепер намагаються повернути бюджетні гроші.

В результаті маємо те, що маємо завжди: наміри покращити імідж країни обернулися скандалом, який цей імідж ще більше псує.