newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Кушнарьов не побив Луценка в суді

Кушнарьов не побив Луценка в суді

У Печерському районному суді міста Києва завершилася п’ята спроба розгляду позову Євгена Кушнарьова проти Юрія Луценка про захист честі та гідності, повідомляє кореспондент «Оглядача» Дмитро Іванческул.

Видео дня

Перші чотири рази судове засідання не відбувалося через те, що на ньому був відсутній представник МВС. Сьогодні не відбулося через те, що була відсутня третя сторона справи, а саме - представник телеканалу ICTV, який зараз знаходиться у відпустці.

Нагадаємо, що третього березня в програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV міністр внутрішніх справ Юрій Луценко дозволив собі висказати образливу репліку на адресу Євгена Кушнарьова, в зв’язку з чим Кушнарьов подав на нього до суду з вимогою спростувати поширену інформацію та відшкодувати моральні збитки в розмірі однієї гривні.

Про суть справи журналістів повідомила представник Євгена Кушнарьова Ірина Клименко. Представник Луценка - Вадим Трофімов - відмовився давати будь-які коментарі, посилаючись на те, що він на це не уповноважений.

Суддя Олена Умнова, яка розглядає справу, попередила представника Луценка, що у випадку його відсутності на наступному засіданні по судовій справі буде прийматися рішення без нього. Наступне судове засідання призначене на 12 червня.