newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Ющенко захистив Тараюска від Януковича

Ющенко захистив Тараюска від Януковича

Президент України Віктор Ющенко розцінює намагання звільнити Бориса Тарасюка з посади міністра закордонних справ як спробу «послабити темп євроатлантичної інтеграції нашої країни, курс на яку активно втілює нинішній керівник українського зовнішньополітичного відомства».

Видео дня

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

При цьому Глава держави нагадує, що за Конституцією саме він втілює зовнішню політику України і, відповідно, пропонує кандидатуру міністра закордонних справ. Тому спроби звільнення Тарасюка «значно послаблюють наші можливості втілити такий міжнародний курс, який сповна відповідає стратегічним інтересам України», – цитує слова Президента його речниця Ірина Ванникова.

З політичних міркувань прагнення усунути Тарасюка з посади міністра закордонних справ, на думку Глави держави, означає «завдати відчутного удару по взаємодії Президента, Кабінету Міністрів і Верховної Ради з найважливіших питань».

Як відзначив Ющенко, він завжди виступав за широкий політичний діалог, однією з форм якого є представництво в уряді різних політичних сил. Президент повністю підтримує діяльність Тарасюка на його посту і розраховує, що «емоції і надумані приводи не стануть керівництвом до дії для відповідальних високопосадовців».

Читайте також:

Тарасюка и Гриценко не могут уволить из-за странностей