newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Уперше в пресі: Юрій Єхануров в одязі від Луї Віттона

Уперше в пресі: Юрій Єхануров в одязі від Луї Віттона

Юлія Тимошенко принесла в політику свої правила: бути у формі завжди і всюди. За часи свого прем'єрства вона змінила понад 200 костюмів, більшість з яких - від знаменитого модельєра Луї Віттона. ГАЗЕТА вирішила з'ясувати те, чи гратиме новий прем'єр-міністр України за старими правилами - правилами Тимошенко. У кого вдягається пан Єхануров? Яким речам надає перевагу в неробочий час? З якими дизайнерам співпрацює? Про це ми запитали його прес-секретаря Валентина Мандрієвського.

"Юрій Іванович не працює з дизайнерами взагалі - ні з українськими, ні з-за кордону, - каже пан Валентин. - Одяг Єхануров собі купує сам і робить це у звичайних магазинах. Прем'єр не має багато часу, аби стежити за модою, - він займається насамперед робочими питаннями. А у вільний час Юрій Іванович відвідує театр."

Припускаємо, що такий "модний аскетизм" пана Єханурова на посту прем'єра триватиме недовго, тут головне - увійти в смак. Тим паче, що в його декларації про доходи красується більша цифра, ніж в аналогічному документі Тимошенко.

Видео дня

Орислава Жеребецька „Аргумент-ГАЗЕТА”, http://www.argument-ua.com/

Індивідуальність підкреслить сорочка з манжетами. Михайло Воронін, модельєр

Сучасний чоловік має продумано ставитися до свого іміджу й гардеробу. Найбільш доречним для українського прем'єра буде непомітний, але дуже елегантний костюм на два ґудзики, невеликий в об'ємі. Ідеальним доповненням до цього стане сорочка з манжетами - це підкреслить індивідуальність та відношення до деталей. Обов'язковим елементом в одязі має бути краватка. Невеликі рекомендації звучать так: нижній ґудзик піджака нехай ніколи не защіпає. Якщо він стоятиме, то піджак варто защіпати на середній ґудзик, а коли сидітиме - на верхній. Таким чином піджак не "збиратиметься" і виглядатиме бездоганно.

Чистота - запорука успіху. Руша Полякова, модельєр

Вигляд людини, яка займає високий пост, не повинен бути крикливим. Діловий етикет має бути витриманий на всіх офіційних заходах. Уже під час світських раутів вони можуть розслабитися і одягатися по-модному або просто так, як їм заманеться. Костюм відомого політика має бути лише чистим.