Україна може відмовитися від атомної енергетики — Кінах

162
Україна може відмовитися від атомної енергетики — Кінах

9 грудня, у п’ятницю, на засіданні Ради Національної Безпеки і Оборони Анатолій обговорювалися життєво важливі питання для розвитку нашої держави. Секретар РНБО Кінах зазначив, що Україна — єдина з європейських держав, що немає на сьогоднішній день затвердженої енергетичної стратегії.

Видео дня

«Україна отримує 80 % нафти та 75% природного газу з одного регіону, хоча за світовими стандартами повинно бути до 30%. При чому Україна є унікальною за її можливостями вироблення енергетичних ресурсів. У нас є 39 млрд. тон запасів енергетичного вугілля і ще близько 120 млрд. тон загального запасу вугілля», — повідомив Кінах на прес-конференції після закінчення засідання РНБО.

Також, за його словами, на засідання розглядалося питання формування фонду, який буде займатися питаннями закриття чи продовження експлуатації атомних станцій після 2010 року.

На засіданні Ради також розглядалося питання корупції в паливно-енергетичному комплексі і було вирішено поновити спостережну раду «Нафтобазу-Україна», що не змінювалася ще з вересня 2003 року.