newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Безсмертний пропонує створити місцеві рахункові палати

411
Безсмертний пропонує створити місцеві рахункові палати

“26 жовтня я провів засідання Урядового комітету з питань регіональної політики і можу зробити сумні висновки щодо перспектив формування місцевих бюджетів в умовах централізації влади і ресурсів, – сказав віце-прем’єр-міністр Роман Безсмертний під час свого виступу у Львові.

“Ми дозволили сьогодні Міністерству фінансів втручатись в місцеві бюджети для покращення ситуації у питаннях формування та виконання місцевих бюджетів органами місцевого самоврядування. Я пропоную на регіональному та місцевому рівнях в наступній каденції створити місцеві рахункові палати з фахівців у фінансових питаннях. Держава має зробити такий жест і припинити втручання в ці питання” – сказав Роман Безсмертний.

Видео дня

Він висловив переконання “для наповнення місцевих бюджетів мають бути переглянуті бюджетні та податкові моделі, трансформувавши їх в бік ресурсного забезпечення місцевого самоврядування”

“Регіони та окремі території мають самостійно розробляти, приймати і виконувати свої бюджети, самостійно планувати свій розвиток під власну відповідальність,” - наголосив віце-прем’єр-міністр Роман Безсмертний.

27-28 жовтня у Львові проходить Міжнародна науково-практична конференція “Регіональна політика в Україні: сучасні форми та методи реалізації”.