newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

"У Руслани двоє чоловіків"

'У Руслани двоє чоловіків'

Про це розповів таксист Роман, що регулярно возив по Львову на червоному "Опелі" переможницю "Євробачення".

"Я не возив Руслану Лижичко вже давно, адже після перемоги на "Євробаченні" цій дівчині таксист уже не потрібен. Проте я чітко пам'ятаю, як чи не щодня відвозив Руслану додому. На той час вона з чоловіком жила в районі автовокзалу, на Стрийській. Частенько, коли співачка затримувалася на роботі, я забирав її і віз додому. Проте кожного разу їхав за Русланою, як на муку", - зізнався ГАЗЕТІ пан Роман і, закуривши, продовжив.

Видео дня

"Сашко Ксенофонтов, чоловік співачки, зазвичай сідав на заднє крісло, а Руслана примощувалася біля мене (показує рукою на те місце, де зараз сиджу я. - Авт.). Тільки-но ми рушали з місця, як моя машина перетворювалася на концертний майданчик, де глядачем був я один. Усі знають, що Руслана - дуже енергійна співачка, проте якщо її спів звучить прямісінько в тебе біля вуха, починаєш ненавидіти всю українську естраду, - бідкається чоловік. - На таке голосне розспівування звертали увагу всі - особливо, коли таксі з виконавицею зупинялося перед світлофором. Дехто навіть крутив пальцем біля скроні. Це було щось на зразок цього (Роман починає копіювати спів Руслани. - Авт.): ААА!!! ОООО!!! УУУУУ!!! І все це постійно звучало у мене в машині. У перерві, коли Руслана замовкала, вона повчала свого чоловіка, як і що вони повинні зробити. Саша все це чемно слухав і не перечив своїй дружині практично ні в чому. "Сашко, це ми маємо зробити ось так, а це - так. Завтра ти поїдеш до тих людей, і післязавтра я зустрінуся з іншими людьми", - по-діловому командувала Руслана." Проте не лише своїм чоловіком хотіла керувати співачка.

"Найбільше мене бісило те, що вона починала вказувати мені, куди я маю їхати і в який бік повертати. Я ж таксист зі стажем і знаю Львів, як свої п'ять пальців! Уявляєте, як мені було неприємно, коли Руслана починала командувати. Я трохи потерпів, але потім поставив співачку на місце, сказавши, щоб вона займалася своєю справою, а я знаю своє діло сам", - розказує Роман.

Роман переконаний, що подружжя Лижичко-Ксенофонтова тримається лише на Руслані. Проте характер у співачки, зізнається, не найкращий. Однією з поганих рис Руслани є... скупість.

"Вона торгувалася зі мною за кожну копійку! І це вже тоді, як заробляла непогані гроші і була більш-менш популярною. "А чому ви з нас берете на гривню більше? - питала співачка після того, як у нас підвищилися тарифи. - А я вам не дам стільки грошей, ми ж їхали тільки 5 хвилин, а ви з нас останню копійку здираєте. А може, ви нам скидку зробите, ну, як для постійних клієнтів?" - бідкалася вона. Іноді Руслана не виходила з моєї машини доти, поки я не віддавав їй здачу", - каже водій.

Роман розповів ГАЗЕТІ не лише про саму Руслану, а й про її маму. Водій переконував, що Ніна Аркадіївна (так звуть маму переможниці "Євробачення") має неабиякий вплив на свою доньку. Вона постійно телефонує до Руслани, дає поради та повчає на кожному кроці. "Складається таке враження, що в Руслани двоє чоловіків: один Сашко а інший... її мама", - підсумовує Роман.

Ельза Качинськаhttp://www.argument-ua.com/