ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Подорожуючим українцям слід пам’ятати про торгівлю людьми

251

<p>На загрози, пов’язані з масовими акціями протестів або терактами, припадає всього 0,1% проблем, з якими стикаються туристи за кордоном. Велика частина загроз припадає на незаконне ув’язнення, торгівлю людьми, торгівлю людьми на органи.

Це досить великий показник. В основному туди потрапляють люди, які мінімально не можуть про себе подбати, – жінки, діти&quot;. Більш безпечні в цьому плані подорожі в організованій групі, у складі сім’ї – з чоловіком.

У ряді країн, таких як Мальдіви, українських консульських установ немає, тому держава не може надати там допомогу своїм громадянам у разі загрози. Крім того, ускладнює ситуацію мовний бар’єр.

Перед плануванням поїздки на відпочинок необхідно перевіряти сайт українського МЗС, де публікується інформація про зарубіжні конфлікти та можливі загрози для українських туристів. В даний час на сайті значиться близько півтора десятка країн, в які українське відомство їхати не рекомендує.

Також хорошу інформацію про нюанси перебування в тій чи іншій країні можна почерпнути на різних туристичних форумах.</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги