Примите участие
в розыгрыше
раскошного ожерелья Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Перша риса війни нового типу - це її повзучий характер.

356

<p>Перша риса війни нового типу - це її повзучий характер.

Вбивство пари, півтора або кількох десятків громадян іншої держави - це вже війна? Захоплення одного аеродрому? Бази? Порту? Міста? Області? Знищення одного літака? Можна назвати війною заняття територій разом з їх жителями всупереч їх волі або фактичне управління ними за допомогою фіктивного &quot;уряду&quot;? Наступний елемент - це провокування хаосу, почуття невпевненості і широкомасштабна словесна війна. Російською Федерацією пропагандистська акція проводиться в чотирьох суміжних сферах.

Перша - це одурманення власного населення, одурманення населення анексованих територій.

Друга - використання брехні з рисами &quot;правди&quot;, адресованій потенційному противнику з Заходу, який за своєю природою наївний, ледачий і не схильний до рефлексії, особливо таким, які можуть порушити його благополуччя.

Третя сфера - це так зване світова громадська думка, що створюється зазвичай лівацькими ЗМІ, які приховано люблять давню більшовицьку революцію і її великі проекти перебудови суспільства, світу та інших речей.

Четвертою сферою стають норми міжнародного права та міжнародні звичаї, які Кремль ігнорують, одночасно вимагаючи, щоб інші беззаперечно їм підпорядковувалися.</p>

Не пропусти молнию! Подписывайся на нас в Telegram

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги