Примите участие
в розыгрыше
квадрокоптера с HD камерой Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

П'ять причин, чому Ваша дитина має займатись акторською майстерністю

593Читать материал на украинском

Досить поширена ситуація в успішних людей - бізнесмен, керівник чи навіть політик звертається за допомогою педагогів акторської майстерності щоб освоїти хоча б ази цієї справи, адже як часто виявляється, акторські здібності можуть стати в пригоді не тільки для виступів перед великою аудиторією, але і під час важливих переговорів, зустрічей, дипломатичних поїздок і т.д.. Чомусь, звичайної комунікабельності стає замало для того, щоб взяти ситуацію під свій контроль. Одразу постає питання, - якщо акторські задатки дійсно сильно впливають на успішність людини, то чому наші діти досі не розвивають їх?

На жаль, в багатьох людей досі панує думка, що акторська майстерність - справа виключно тих, хто планує своє життя пов'язати зі сценою чи зйомками. Якщо і Ви такої думки теж, то пропоную прочитати 5 причин, чому Ваша дитина повинна опановувати акторське ремесло:

1. Дайте дитині побути собою. - з самого дитинства суспільство накладає на вашу дитину рамки - на типи поведінки, засоби і способи пізнання та отримання інформації. Театр дозволяє засобами індивідуального вираження показати свої справжні емоції - там, де це не тільки не забороняється, а навіть заохочується. Зберегти при цьому здоровий та конструктивний напрямок - справа досвідченого викладача.

2. Розвивайте дитину всесторонньо. - акторська майстерність передбачає розвиток багатьох елементів: сценічна мова - вчить чітко і правильно говорити, сценічна пластика - розвиває дитину фізично, дозволяє розуміти і відчувати своє тіло, підготовка до ролі - розвиває увагу, пам'ять, дисциплінованість і т.д. - навряд чи будь який інший вид мистецтва може дати стільки всього одразу.

3. Дайте дитині шанс виділитись із натовпу. - якщо ваша дитина навчиться виражати себе в творчості, то всі ті інші способи виділення, яких так бояться батьки (ті, які псують фізичне чи моральне здоров'я дітей) - одразу втрачають силу.

4. Навчіть дитину не боятися. - не боятись психологічного тиску, не боятись проявити себе, не боятись мати власну думку. Допоможіть дитині подолати страх публічних виступів, полюбити себе і напрацювати впевненість в собі. - через роки діти будуть Вам дуже вдячні.

5. Звільніть час для себе. - я впевнений, що у вас знайдеться десяток варіантів як провести час, поки дитина на заняттях.

Аргументів, звісно, можна написати багато. Але головне - дайте дитині можливість самостійно зробити вибір.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги