newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Подаруйте тепло дітям!

507
Подаруйте тепло дітям!

На вечорi на вас чекає яскрава розважальна програма з Гуртами С.К.А.Й і "Антитіла", Тамерлан і Альона Омергалієва, Кiше, а також спецiально запрошеним іноземним співаком Inusa Dawuda. Родзинкою вечора буде сюрприз від організаторів.

Видео дня

В рамках вечора відбудеться благодійний аукціон. На якому будуть виставлені ексклюзивні лоти від Діани Дорожкіної, Андре Тана, Асії Ахат, Яни Клочкової, "95 кварталу", групи "СКАЙ", іспанського ювелірного дому "Majorica", футбольного клубу "Динамо" та ін.

Гостями вечора будуть представники політичної, соціальної та культурної еліти України та країн Європи, відомі бізнесмени та громадські діячі.

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу дітям-сиротам, хворим на такий страшний діагноз, як ДЦП. Адже, мало хто знає, що ця хвороба піддається лікуванню, але потребує багато часу та зусиль. Ми працюємо, щоб втілити в реальність мрію - створити на базі Будинку Дитини в с. Ворзель лікувальний корпус, який є єдиною надією дітей-сиріт з діагнозом ДЦП на здорове майбутнє.

Кращий рестобар Києва "Аура"

31 березня 19.00

Подаруйте тепло дітям!

Квитки за телефоном: 223-05-18, 067-2900779

Сайт проекту http://teploditkam.org.ua