Руслана продовжує на міжнародному рівні інформаційну війну з вбивцею Путіним

3,8 т.
Руслана продовжує на міжнародному рівні інформаційну війну з вбивцею Путіним

18 вересня в Каліфорнії Руслана виступала на прес-конференції, присвяченій динамічній IT індустрії України, її досягненням та талантам.

Головною метою виступу була медіа-панель, де Руслана з журналістами Forbes, The Foreign Initiative та KyivPost обговорили інформаційну війну з Росією та методи боротьби з дезінформацією за допомогою технологій.

Руслана прокоментувала своє ставлення до путінської пропаганди:

- Вважаю, що путінська пропаганда всюди. Я не хочу вас ображати, але я впевнена, що і ви повторюєте його думки. Тому що модерація цих меседжів іде на найвищому рівні. Основне завдання українських журналістів зараз працювати так, щоб один меседж за 3 секунди розповсюджувався по всьому світу.

Також Руслана провела переговори з Google і домовилась про розміщення контекстної реклами української інформаційної кампанії:

-Кожен працівник Google має 1$/день на розміщення реклами. Більшість працівників не користуються цією "пільгою". Якщо об'єднати всіх українців, які працюють у Google, а також залучити американців, які всі дуже доброзичливо налаштовані до України, то з цього може вийти хороша можливість для інформаційної кампанії. На суботу запланована перша зустріч робочої групи з цього питання. До речі, працівники Facebook мають 200$/місяць на розміщення реклами. З ними теж ведуть подібні переговори.

Читайте:Руслана: диктатор Путин и его клика ведут мир к всеобщей катастрофе

Крім того Руслана звернулася до громадськості:

-Я дуже прошу всіх, хто не стоїть осторонь цивілізаційних процесів, що відбуваються на наших очах! Нам потрібні розробки, програми, старт-апи, які забезпечать захист від маніпуляцій суспільною думкою, як в Україні, так і в усьому світі. Нам потрібні ресурси, щоб протистояти дискредитованим спецслужбами російським соц. мережам, ми маємо достукатись до сердець і голів росіян.

Потрібно донести росіянам меседж, що вони не повинні йти проти нас зі зброєю, що їх посилають на несправедливу, безчесну, цинічною за своєю суттю та метою ВІЙНУ. Мир не є стратегічною метою Путіна. В умовах миру і визначеності важко створити ситуацію "керованого хаосу".

Хаос в Україні і невизначеність партнерів щодо ситуації в Україні допомагає Кремлю розвертати сценарій гібридної війни. Європейці і американці, як і інші народи світової спільноти, спостерігаючи за химерною тактикою Кремля, досі перебувають в ілюзії, що ці злочинні дії їх не торкаються. Насправді, вони вже знаходяться в радіусі дії інформаційної війни і атак пропагандистської зброї. І на це можна б було не зважати, якби ситуація в Україні теж не розвивалася за тим самим сценарієм. Спочатку злива брехні і пропагандистська підготовка, а потім тероризм за підтримки сусідньої держави і пряме військове вторгнення.

Читайте:Руслана разом із звільненими військовополоненими почала боротьбу за правду

Нагадаємо, що 17 вересня Руслана Лижичко зустрілася с постійним представником від України в ООН Юрієм Сергєєвим та обговорила закон щодо статусу України-союзника США (major non-NATO ally), який після зустрічі передали на розгляд в Конгрес. Зараз одним з основних питань залишається мобілізація країни, але мова йде не про військову мобілізацію у прямому значенні слова, а більше про психологічну мобілізацію нації для подальшої боротьби за єдність і відновлення країни.

Читайте:

Руслана: скільки ще має загинути українців, щоб Європа прокинулася?