Руслана разом із звільненими військовополоненими почала боротьбу за правду

Руслана разом із звільненими військовополоненими почала боротьбу за правду

У рамках прес-конференції, що відбулася у Дніпропетровську, Руслана виказала свою подяку військовополоненим, яких звільними за її допомогою:

- Моя користь у цій ситуації – це моя миротворча місія "Стоп вогонь!", поки ракети стріляють ми не можемо мовчати. Хлопці, я сьогодні хочу вам подякувати за всі слова, які я почула від вас по дорозі сюди, коли ми їхали. Ми зараз один одному даємо сили - це була наша з вами чесна розмова.

Ми не знаємо чи готово суспільство до того, про що ми сьогодні говорили. Зараз починається нова боротьба , боротьба за правду, бо ми за неї стояли, я стояла за правду на Майдані, за правду, якою б вона не була гіркою. Це величезний шлях! Чим швидше ми пройдемо його, тим швидше ми будемо сильною країною. Коли я їхала у Донецьк, нам дійсно було важко вести перемовини, тому що в цей час почався обстріл міста.

Також Руслана відмітила, що телеканал "Інтер" та російські ЗМІ подали викривлену інформацію, яка не відповідає дійсності і не відповідає тому, що вона говорила безпосередньо на прес-конференції та в інтерв’ю

Нагадаємо, що напередодні за допомогою дипломатичних здібностей Руслани з полону бойовиків ДНР було звільнено 25 українських військових.

Читайте:

Бондаренко: против Украины воюет не Россия, а поляки и французы

Источник видео канал rash1k на Youtube