Руслана: скільки ще має загинути українців, щоб Європа прокинулася?

13,0 т.
Руслана: скільки ще має загинути українців, щоб Європа прокинулася?

8 вересня Руслана дала прес-конференцію у Європарламенті у Брюсселі, під час якої гостро заявила про необхідність надання військової техніки Україні та введення жорстких санкцій проти Росії.

В рамках прес-конференції Руслана закликала Європарламент вводити санкції до тих пір, поки Росія не відведе останнього солдата з території України та її кордонів. Представниця Євромайдану розповіла, що перемир’я не існує. Воно було порушено неодноразово та Росія продовжує вводити нові війська в Україну.

Читайте:Руслана разом із звільненими військовополоненими почала боротьбу за правду

Також на прес-конференції Руслана підкреслила, що весь світ зараз має чітко розуміти, що російська армія працює з групами диверсантів, яких навчають російські спецслужби. Ці диверсійні групи здатні на будь-які неадекватні дії. Вони створюють хаос в Україні, який вже починає виходити за кордони однієї країни, один із прикладів тому – падіння малайзійського боїнга.

- Ми так очікуємо, що Європа почує мій голос сьогодні і надасть всю можливу військово-технічну допомогу у будь-якій формі під будь-якими формулюваннями так швидко, наскільки лише можливо обійти формальні процедури. Тому що мова йде про життя людей. Під час військових дій загинуло вже майже 3000 людей. Скільки ще має загинути українців, щоб Європа прокинулася? Ми боролися за європейський вибір. Не вбивайте у нас цю надію! – звернулася до Європарламенту Руслана.

Читайте:Министр Нищук, Фоззи и Кривошапко пытались обыграть в футбол бойцов АТО

На фото: Руслана та Ельмар Брок, Голова Комітету Європарламенту у закордонних справах, Яцек Саріуш-Вольський, член Європарламенту

Крім того, за свою активну соціальну діяльність у цьому році Руслана номінована на премію Європейського парламенту ім. А. Сахарова "За свободу думки".

На фото: Руслана та Анрі Малосс, Президент європейського економічного і соціального Комітету (ЄЕСК) Європарламенту

Источник видео канал Русланы на Youtube