Георгий Тука
Георгий Тука
Экс-заместитель министра по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Украины

Блог | Савченко ще й постріляла з "деенерівцями"

Надія Савченко

Кілька слів про поїздку Надії Савченко в ОРДЛО.

Видео дня

1. Безпеку візиту забезпечували на найвищому рівні. Зокрема, Денис Казанський висловлює обґрунтовані підозри в тому, що це були саме росіяни, а не місцеві бойовики.

2. Візит проходив під чуйним супроводом російських "Звезд" й інших російських агітпропів.

3. Якщо вірити "Комсомольской правде", Савченко ще й постріляла разом з "ДНРівцями" і заявила, що вони "нормальні хлопці", з якими разом треба позбутись корумпованої влади.

4. Єдине, чого реально домоглась Надія Савченко - вона отримала листи від наших полонених.

ВИСНОВКИ:

- Росія використовує вчинки Надії Савченко на свою користь;

- терористи не передавали листи наших полонених через міжнародні організації;

- "картинка", яку зробили "Звезды", в подальшому буде використана не тільки для демонстрації "чудових умов утримання", а й для того, щоб демонструвати рівень демократії та безпеки (навіть "вбивця журналістів" почуває себе безпечно!) як аргумент для агітації щодо можливості проведення місцевих виборів в ОРДЛі;

- здійснюються спроби "легітимізації прямих переговорів" з вождями ОРДЛи задля того, щоб підтвердити статус "внутрішнього громадянського конфлікту" та вивести з переговорів і саму Росію і ОБСЄ.

p.s. Хочу вірити в те, що Надія Савченко не є "агентом Кремля". Разом з тим вважаю, що Росія вміло використовує її в суто своїх цілях. Якщо Савченко не дослухається, її "діяльність" варто обмежити законним шляхом.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...