Плотницький, скільки коштує опіум для народу?

13т

Мрія безсмертного персонажа "Дванадцяти стільців", отця Федора Вострікова, збулася за якихось сто кілометрів від колишнього Старгорода, де почалася дія цього безсмертного роману. Багато хто з краєзнавців та літературознавців заявляє, що Старобільськ – це прообраз Старгорода, в якому починається дія роману.

"Держкомітет податків і зборів "ЛНР" виявив ще одне "безгоспне підприємство" - Луганський свічковий завод, який знаходиться за адресою вул. 23-тя Лінія, 4-а. Про це пише сепаратистський ресурс МІА Исток. "Безгоспною" визнана одноповерхова будівля, складські приміщення, обладнання та три одиниці автотранспорту. Нагадаю, завод займався виробництвом свічок, а також вощиною для бджолярів.

Плотницький нарешті побачив на горизонті власний "свічковий заводик" - про такий мріяв чарвіний в своїй захланній наївності персонаж Ільфа і Петрова.

"Мечтал отец Востриков о собственном свечном заводе, Терзаемый видением больших заводских барабанов, наматывающих толстые восковые канаты, отец Федор изобретал различные проекты, осуществление которых должно было доставить ему основной и оборотный капиталы для покупки давно присмотренного в Самаре заводика".

Перечитуючи роман, десь на другому абзаці розумієш, як нагадує метушня отця Федора дії Плотницького та його оточення. Так і хочеться спитати – пане Ігоре, "почем опиум для народа?". Скільки і чим за ваші химери і вашу жадібність платять краяни, на яких ви намагаєтеся якнайшвидше нажитися, щоб потім остаток життя розкошувати?.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости