Потужна антиросійська ін’єкція

27т

"Хіба хто-небудь міг передбачити, що на території Меморіалу з’являться нові могили", – промовила неголосно дівчина-екскурсовод, коли ми з нею вийшли до меморіалу воїнів УПА на Личаківському кладовищі.. Якби я була міністром освіти, я би видала указ, яким зобов’язала усіх старшокласників країни відвідати цей Меморіал хоча би раз. Це потужна антиросійська ін’єкція, а також – надзвичайно ефективний елемент патріотичного виховання. Бачити могили тих, хто вмирав від рук росіян протягом без малого століття лише за те, що він – українець. Ніякий Мінстець не зможе придумати більш дієвого способу розбудити в собі патріота..

На табличках поховань написано: "репресований", "вояк УПА", "вояк дивізії "Галичина", або просто "ОУН-УПА". Часто поруч лежать сестри, брати, чоловік з дружиною або ціла сім`я, разом з малими дітьми, на могилах яких так само таблички "репресований... А поруч лежить Василь Кіндрацький – теж боєць ОУН, але загинув він не в 50-х роках двадцятого століття, а в травні нинішнього року.

"Від неба до землі Твій дух витає, і вся Україна Тебе пам’ятає" - нехитрі слова, виведені шкільним почерком на жовто-блакитному сердечку, прикріпленому до букетика квітів… Ми ж пам’ятаємо, правда?

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости