"Свобода" так само несе відповідальність за політичні репресії

6.9т

Мене важко назвати симпатиком ВО "Свобода", але менше з тим: сьогодні значна частина членів цієї партіі є політично переслідуваними режимом Порошенка. І не визнавати це низько. Подивіться, грамотєї, на обшук у квартирі Юрія Сиротюка перед тим, як глузувати навколо арештів "свободівців".

Разом з тим парадокс: "Свобода" чітко і свідомо є співучасником злочину політичних репресій.

Позаяк троє з шести (рівно половина) її представників у парламенті голосували за арешт по бєспрєдєлу особистого ворога Путіна і Порошенка, заступника лідера Радикальної партіі Олега Ляшка, політв'язня режимів Кучми, Януковича і Порошенка Ігора Мосійчука.

Вони можуть говорити на ефірах що завгодно, але ні Андрій Іллєнко, ні Юрій Левченко, ні Осуховський Олег на відміну від інших патріотів ДОСІ НЕ ВІДКЛИКАЛИ свій голос за арешт Ігоря з порушенням ряду законів. Хоча минув вже тиждень після цього ганебного вчинку цих персонажів.

Їх угоднічєство шоколадно-тоталітарному режиму навіки осоромить їх в українській історії.

Певен, рядові "свободівці"-патріоти самі їх проклянуть за цю ганьбу. Особливо Герої "Легіону Свободи", котрі знають, що на відміну від Осуховського, Левченка та Іллєнка Мосійчук був на фронті і особисто брав участь у розвідках боєм і бою за визволення Маріуполя.

Дивуватися, між тим, насправді немає чому. І Левченко, і Іллєнко, і Осуховський голосували ЗА ...Шокіна у Генпрокурори. Це офіційна інформація на сайті ВР.

Висновки робіть самі.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги