, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Ще 4 місяці тому Валерію Гонтареву звинувачували майже у всіх бідах нашої економіки - знеціненні гривні, розвалі банківської системи, інфляції, зубожінні населення. Та й у падінні самої економіки Гонтарева була першою винною.

Найбільше глумилися над очільницею Національного Банку безграмотні нардепи та продажні журналісти. Доволі часто це було за межею людської поваги та гідності. "Гонтареву - геть!" - це було чи не найм'якіше посилання.

І дуже мало людей відкрито заступалися за неї, пояснюючи її принципи, дії та мету. Адже заступатися за людину, яку всі вже бачили у відставці і яку майже ненавиділа більшість громадян - це такий собі подвиг...

Але Валерія не здалася. У складний час її політично прикрили МВФ і Порошенко. На сьогодні заслуги Гонтаревої очевидні та визнані як нашою громадськістю, так і міжнародною спільнотою. Нацбанк - лідер у реформуванні:

+ Розроблена, схвалена та почала втілюватися комплексна програма розвитку фінансового сектору.

+ Банківська система здебільшого очищена від професійних шахраїв, розкрадачів людських коштів та псевдобанкірів, що заробляли на конвертаційних центрах.

+ Законодавчо підвищена фінансова спроможність та інституційна незалежність головного банку країни.

+ Підібрана та організаційно спрямована найкраща команда висококваліфікованих фахівців, яку вже неодноразово (і заслужено) називали dream team.

Я особисто маю цілу низку зауважень та претензій як до самої Валерії, так і до політики Нацбанку. Помилок було немало. Але ж і проблеми були надзвичайні, і рішення - неочевидні, і спротив опонентів - шалений. Тому підтримую та бажаю успіхів.

З річницею на посаді Голови НБУ, Валеріє Олексіївно!

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги