Статус союзника США для України унеможливлює подальше перебування Путіна при владі

90т

Myroslava Gongadze: "Tак, вилучили пункт про статус, але суть цього пункту залишилась. Так, законопроект слабший, м'якшими стали формулювання щодо санкцій проти Росії; прибрано пункт про статус країни "союзника поза НАТО". Але іноді доводиться іти на компроміси для того, щоб законопроекти мали шанс пройти".

Читайте:Президент США подпишет Законопроект U F S Act of 2014 (S.2828)

Josh Earnestt - речник Адміністрації: "Наскільки відомо, існує дві версії цього документа S.2828 та H.R.5859. Ми маємо вивчити все ретельно та прийняти рішення щодо підпису президентом".

Це останній на сьогодні мій пост, яким я хочу донести до широкого загалу свою скромну думку щодо грандіозних перетворень, які відбуваються на наших очах.

За ініціативою української сторони, зокрема Президента Порошенко та його дипломатичного офісу, Сполучені Штати у відкритій формі долучаються до геостратегії по нейтралізації російської агресії, і...в цілому. Закон прийнято, і він буде підписаний Barack Obama, в якій редакції, для українського оборонного сектору значення майже немає. Статус союзника - політично вмотивоване рішення, і саме цей статус блокує Путіна та унеможливлює подальше його перебування при владі в Кремлі і подальшу дезінтеграцію РФ, адже сам факт надання статусу, вважайте назви, руйнує не тільки зовнішню політику Росії, але й створює їй альтернативу в українському суб'єкті для всього пострадянського простору, адже Білорусь, Казахстан, Грузія, Азербайджан, Молдова, Вірменія після надання офіційного статусу Головного Союзника США та після запланованої трансформації і проведення реформ в Україні, є всі підстави вважати, що саме Україна стане локомотивом інтеграцій цих країн, не обов'язково в ЄС та НАТО.

Не хочу фантазувати та робити поспішних висновків, але мушу висловити припущення: США ведуть консультації з Кремлем. Порядок денний також відомий, він зазначений в мінському протоколі та мирному плані Президента Петро Порошенко. На завершення. Визнає Адміністрація Президента США статус офіційного союзника, чи ні - на зміст наших відносин вже не вплине. З 1 січня Республіканська партія США, яка є генератором ініціативи Адміністрації Порошенко, стає легітимною більшістю в обох палатах, а це, вибачте, найпотужніша політична підтримка за межами нашого кордону.

Слава Україні!

Боже, бережи Америку!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги