Остерігайтесь мавпувати крилаті фрази, що придумали чекісти

1.6т

Це ж треба, Карпа вже навіть мультики про вишиватників робить? І розповідає які ж вони ці вишиватники небезпечні...

Хм...

Мені, власне, творчість Карпи якось байдуже. Як і сама людина. Якось хотів навіть почитати, та після пісні "Дві тьолки, дві галімі тьолки" подумав - мабуть не моє. Завжди вважав, що добре, що вона є і щось творить. Просто знаю точно, що вона(творчість) потрібна різна, бо лиш тоді вона повноцінна, коли не штучна, а всебічна і різнопланова. Тому має бути все, від Шевченка і аж до дна.

Різна, та не рабська і колонізаторська, як Сердючка і іже.

Та час від часу кожен з нас промовляє якісь фрази, які, як лакмусовий папірець, немов на долоні красномовно демонструють весь зріз твоїх життєвих зацікавлень, вподобань і цінностей. Виставляють їх оголеними на загал. Як ніби кабінка, в якій ти переодягався, раптово впала і придавила рушник і труси, посеред набитого здивованого пляжу.)

Приміром, коли людина говорить московитам - "что с вами случилось братья, очнитесь, вас зомбируют" - можна з упевненістю сказати, що ця людина уяви не має про стосунки росіян з українцями за останні 400 років.

Коли тут у фейсбуці красномовні проукрАїнські оратори віщують про те, що у них нарешті з'явився привід для гордості за свою націю і за земляків-героїв кіборгів - можна з упевненістю сказати, що ця людина не прочитала жодної, наголошую ЖОДНОЇ української патріотичної книги. І уяви не має про свій народ, його звитяги, боротьбу та культуру.

Коли людина каже, що української музики практично нема, що вона низькосортна - можна з упевненістю сказати, що людина її ніколи не шукала, і не слухала, окрім пари-трійки гуртів, і що в неї немає власного смаку, а тим більше українського. А все, чим вона напхата і зазомбована - це ЗМІ-продукт. Можна сказати, що ця людина є добрим тістом для Діми Кисельова, бо хаває лиш те, що підсовують, не жуючи, і не нюхаючи.

Ну і так далі. Цих лакмусових папірців безліч, вони на кожному кроці.

Ну і так само, коли людина говорить слово "вишиватник" - це означає не лише те, що вона не любить якихось людей (неважливо яких в даному разі), це також чітко демонструє її ставлення до українського оберегу - вишиванки. Вірніше його відсутність. А звідки взялася ця пустота, відсутність? Совок вичавив. Тож, людина демонструє також свою совковживаність. Тобто всі совкослужби і совкосервіси пройшлись катком по цій душі, як би вона при цьму не кічилась і яких би бурхливих слів та епітетів при цьому не вживала.

Коли людина любить і поважає свою матір, наприклад, вона ж не дозволяє собі обліплювати образливими матюками її ім'я з власних вуст, шити їй ярлики і ставити штампи, погодьтесь.

Отаке)

Тому остерігайтесь мавпувати крилаті фрази, що придумали чекісти (чи просто пустоголові совки, яких в рази разів ще більше), бо вони виказують ваше невігластво навіть тоді, коли Ви цього й не підозрюєте.) Краще вже мавпуйте шляхетну українську інтеліґенцію, може тоді і здастесь розумницею не "сєпару", а нормальному українському хлопаку.)

БЛОГИ ПУБЛІКУЮТЬСЯ В АВТОРСЬКІЙ СТИЛІСТИЦІ

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости