Влада більше не боїться слова

54

Лист до приятеля дитинства, школярства, аспіранства і, нарешті, еміграннтства у США .

Завжди існували дві категорії борців за демократію під диктатурою: це ДИВАННА СОТНЯ - люди-інтеліґентуали, трибуни, памфлетисти-словесники і ОКОПНА СОТНЯ - месники, екзекутори, радикали - люди діі.

Емігранти та алкоголіки - це підвиди перших двох.

Українцям з часів Івана Мазепи та Івана Орлика століттями запало в голову, що той, хто критикує владу, насміхається з неї, пише іньєктивну аналітику, гострить сатиру, створює чергові досконалі засади нової конституції, засновує чергові гуманітарні пронародні рухи, вигукує противладні лозунги у меґафон - є сміливим героїчним борцем, якого влада смертельно боїться, ганьбиться і тому повинна змінитися, піти сама, демонтуватися...

Бо така християнська мораль... Для непідробних християн, звичайно...

Самогра в ілюзії. . Самогіпноз старих академічних правдоборців, котрі не здатні, не готові, застарі, щоб піти в окопи до батальйонів і бригад (так робилася більшовицька РЕВОЛЮЦІЯ БІЛЬШОВИЦЬКОЇ ГІДНОСТІ).

Сучасна влада не боїться нічого, крім загрози ВТРАТИ САМУ СЕБЕ, тобто втратити контроль за грошами і матеріальними багатствами.

Останнім, кого ліквідували за словесну критику влади, був Ґонґадзе. Після тупуватого Кучми (бо це ще той настрашений комуністичною ідеологією комуніст) влада більше НЕ РАЕАГУЄ НА СЛОВО! Прокуратура, суди, менти, безпека, армія - всі свої і всі напоготові: і нема чого переживати! А тому ВАСЬКА СЛУШАЕТ, ДА ЕСТ.

Тому і процвітає КВАРТАЛ 95 на каналі Бені Коломойського: мовляв, нехай наші коміки за наші щирі спонсорські шекелі відволікають народ, доки ми його оббираємо і за ці ж його гроші його розважаємо!... Це єдина олігархічна машина - Янукович-Коломойський...., лише різні команди. Адже у кожного з них у Статуті підприємства перше речення канонічне: Підприємство створюється задля отримання прибутку.

Завершую:

Влада боїться дії!

Стріляти снайпери почали не в тих мудерців-кулявлобів на сцені, колядників, душпастирів, безідейних партобаблососів, нормальних Маккейновитих гостей з Америки, а стріляли в радикалів з дерев'яними щитами, у дітей з головами, не забитими трипільською теорією, у простакуватих голих козаків, стріляли у студентів-прогульників, у хуліганів-патріотів, котрі йшли до кабміну мовчки викидувати з вікон азаровщину і яценюківщину, яка вже заповзала в кабмін по трупах Небесної сотні.. . Реальні дії! Реальна загроза! Реальні зміни! Реальні реформи! Реальна очевидність! НЕБЕЗПЕЧНО - РОЗСТРІЛЯТИ!!!

Згадай, коли це посеред темної ночі вертольоти піднімали в повітря??? Та ніколи, принаймні в Україні. А тут головну гузицю України - сраку Януковича піднімають вертольотом у небо і летять, бо звечора на Майдані вигукнули на сцені всього один раз: ВРАНЦІ ЙДЕМО У МЕЖИГІР'Я . І до цього закликалали не відомі та видатні ПОЛІТИКИ, а закликали нікому не відомі ДІТИ! (Парасюк). До речі, Парасюк ногою копнув у голову страшну гниду Львівського менто-сбушника, Парасюк кидав фляшками у прокурорів в ужгородському суді... Пригадуєш Музичка-Сашка Білого? Вбив Аваков... Вб'ють і Парасюка... Не дай Боже!

Висновок.

Живеш в Америці довше, майже стільки, як Яценюк на світі. Не голосуй за Обаму.

Знаю, що він не кандидує, на щастя. Для мене це прізвище Негра, котрий не пам'ятає, як білий Лінкольн виборов із рабства чорних американців,... А йому, негрові Обамі, українці пропонують шанс визволити нас білих із рабства червоних!.. І піти з Білого Дому історичною особистістю, а не просто особою, яка істерично переживає, як би чогось не натворити. Обама не козак! А міг стати Першим почесним чорним козаком в Україні!

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости