Українців тягне до російських туристів

карпати

Через те, що економічна ситуація в нашій країні залишається стабільною і доходи українців, відповідно, не збільшились, тенденція розвитку внутрішнього туризму в Україні залишається актуальною. Можна сказати, що економічна ситуація навіть "підштовхує" українців відпочивати не далеко від дому.

Протягом останніх років в нашій країні дуже популярні тури вихідного дня, а також тури Україною. Розголосу такому відпочинку надали українські ЗМІ, які пишуть і показують цікавинки в регіонах країни. Так, спільно з експертами, журналісти знайомлять українців з принадами країни, у якій вони живуть.

В Україні існує багато цікавих варіантів для відпочинку. Починаючи від західного кордону це Львівщина, Івано-Франківщина, Поділля, Вінницька область, Житомирщина. Улюбленими українськими регіонами для мандрівників, які полюбляють морські подорожі, залишаються Миколаївщина та Херсон. Не слід забувати й про Одесу, яка нині переживає справжній "зірковий час" за кількістю туристів.

Видео дня

Важливо, що мандри нашою країною "по кишені" українцям. Конкретно зелений туризм пропонує дуже привабливі ціни: починаючи від 100 гривень. На морських узбережжях відпочити можна від 200 гривень. На жаль, у зв’язку з війною, іноземні інвестори поки оминають український зелений туризм, адже гроші вкладають у туризм тих країн, де є привабливе інвестиційне законодавство і економічна стабільність. У нас ці три компоненти "не вражають".

Щодо туризму закордоном, то у 2016-му українці традиційно найчастіше їдуть до Туреччини. Попри теракти і наплив російських туристів, ця країна впевнено займає першу позицію серед жителів нашої країни. Щодо Європи, то тут спостерігається спад потоку українських туристів. Це знову ж-таки пояснюється складним фінансовим становищем. Втім у Європі пропозиція пристойна: Греція, Португалія, Іспанія, Албанія, Чорногорія, Болгарія. Всі ці країни пропонують туристичні послуги за вигідними умовами (звісно, ціни безпосередньо пов’язані з якістю надання послуг і комфортом). Втім усім, хто нині зібрався мандрувати Європою слід пам’ятати, що липень-серпень - це "високий" сезон, а тому ціни, відповідно, зростають.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.