"Вигодонабувачі" перевороту в Туреччині

люди

Спробу державного перевороту в Туреччині для "Телебачення Торонто" погодився прокоментувати відомий експерт з тектонічних зсувів у геополітиці, учень 7-го класу загальноосвітньої школи Petyasuperstar311. Його неодноразово запрошували коментувати події у світі на телеканали 112 та NewsOne, а туди, як відомо, кого завгодно не запрошують.

"Для того, щоб адекватно оцінити причини та наслідки подій в Туреччині, треба спочатку поставити питання: А кому це вигідно? Відповідь і приведе нас до персон, які стоять за лаштунками подій.

Перш за все, це вигідно батькам експертів з геополітики – таким чином експертів фактично змушують сидіти вдома та писати свої висновки та прогнози у фейсбук, а не швендяти бозна-де у поганих компаніях під час канікул.

Видео дня

Бачу також у цих подіях прямий і неприхований інтерес Віктора Павліка – чергова хвиля зацікавленості піснею "Шикидим" на руку співаку. Так само очевидним виглядає інтерес Ольги Сумської. Українці, щоб заглибитись у стан справ у Туреччині, кинулися передивлятися "Роксолану" і таким чином згадали, хто така Ольга Сумська.

Одним з вигодонабувачів перевороту, безперечно, є і новий тренер збірної України Андрій Шевченко. Вже у жовтні нам грати з турками в кваліфікації на Чемпіонат світу, і геополітична нестабільність у цій країні допомогла б нашій збірній не пропустити більше ніж 3 м’ячі.

На мою думку, не обійшлося тут і без мера Генічеська - вже зараз він може очікувати переорієнтації туристичних потоків та планувати венчурні інвестиції у стартап нового мегакіоску з мегачебуреками на генічеському пляжі.

Вигідно це все і Петрові Порошенку – бо люди, перебуваючи в стресі, зазвичай, їдять багато солодкого.

Без сумнівів, події в Туреччині вигідні Марку Цукербергу, бо йому завжди все вигідно, щоб і де не відбувалось.

Озвучу непопулярну думку, але переворот у Туреччині був вигідний також Коломойському, Обамі, Путіну, Меркель і ІДІЛ. А ще Курду Кобейну - самі розумієте чому.

І, врешті-решт, це моя особиста експертна думка, переворот був вигідний "Телебаченню Торонто" - бо ви могли строчити пости про цю подію і намагатися справити на людей враження своїми жалюгідними спробами придумати хоч якийсь жарт, який би не було ліньки перепостити підписникам групи".

Дякуємо експерту за коментар! Як завжди, тримаємо руку на пульсі подій.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...