УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Тарас Козак (экономист)
Тарас Козак (экономист)
Президент инвестиционной Группы УНИВЕР

Блог | Про лохів і нардепів

Про лохів і нардепів

В першому читанні Верховна Рада визнала відому істину - в Україні борги віддають тільки лохи і боягузи. Тільки так можна розцінити голосування за ПЗУ "Про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті" (№1558-1).

Якщо ти платив по кредиту, то був дурнем. А ті, хто не платив, отримують прощення ? кредиту (бо курс не 24, а 8 грн/долар), і половини відсотків (не 24% річних у гривнях, а 12% річних у тих же гривнях). Курсова різниця списується банками в їхній збиток.

Очікуваний наслідок - банкрутство практично всіх банків України. Адже банки повинні віддати вкладникам долари, а де їх взяти, якщо ВР дозволила позичальникам не повертати кредити в доларах?

Згідно з проектом, реструктуризації підлягають усі споживчі кредити, отримані для придбання будь-якого майна, без обмеження суми заборгованості. Олігархам пробачили все.

Банк не віддає тобі твої гроші? Подякуй своєму депутату!

І моя повага Oleksiy Mushak та Олександр Опанасенко, всього двом нардепам (із чотирьох сотень!), котрі мали сміливість та відповідальність проголосувати "проти".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...