Як надзвичайний стан у Туреччині позначиться на туристах

Туреччина

Оголошення надзвичайного стану в Туреччині не передбачає якихось важливих обмежень для туристів.. Чому був введений цей стан ми всі розуміємо – авторитарний лідер Туреччини зробив свої "ходи". Відтак, НС передбачає унеможливлювання протестів, мітингів, акцій в Анкарі та Станбулі. Що ж до курортних міст – то надзвичайний стан, запроваджений віднедавна, не вплине на туристів.

Єдине, що в курортних містах можуть обмежити – це проведення масштабних концертів чи культурних дійств. Відтак, всі хто нині там відпочиває не буде відчувати дискомфорту.

Звісно, такі дії турецької влади дещо охолодили бажання туристів мандрувати в цю країну. Ми вже спостерігаємо повільне скорочення туристичного потоку відпочивальників до Туреччини. Але, гадаю, така тенденція спостерігатиметься не довго. Дивлячись правді у вічі слід визнати: кращої альтернативи у співвідношенні "ціна-якість" в українців не так вже й багато.

Видео дня

Росія, своєю чергою, вже показала, що в Туреччині відпочивати безпечно і відновила авіасполучення. А там (у Росії – Ред.) таки, мабуть, краще знають, що там відбувається. Тому нашим, українським, туристам боятися не варто.

Щодо ціни на путівки, то безумовно, вони можуть подешевшати. Але знову ж-таки тимчасово.

Своєю чергою, посольство України в зв’язку введенням в Туреччині надзвичайного стану закликало українців, які найближчим часом планують поїздки або вже перебувають на її території, завжди мати при собі документи, які посвідчують їхню особу.

"Інформуємо, що з 01:00 21.07.2016р. в Турецькій Республіці рішенням Президента країни введено надзвичайний стан строком на 3 місяці. Це означає: вводяться окремі обмеження на пересування, проведення мітингів демонстрацій, зібрань; можуть проводитись вибіркові перевірки документів; призупиняються або забороняються різні розважальні заходи; може бути заборонений в’їзд/виїзд окремих осіб з Туреччини; посилюється контроль ЗМІ, окремі з яких можуть заборонені або обмежено доступ до них; у разі виникнення відповідних обставин без спеціального дозволу може вилучатись чи конфісковуватись майно", – йдеться у повідомленні.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.