Грішін-Семенченко вирішив нагадати про свої кримінальні подвиги

23

До уваги журналістів і просто веселих людей!

Інформую, що найвідоміший український шахрай Костя Грішін, який зараз користується документами на ім’я Семена Семенченка, вирішив знову нагадати про свої кримінальні подвиги. З тим, щоби був інформаційний привід розповісти, як він підробив офіцерську книжку й "присвоїв" собі звання капітан-лейтенанта Військово-Морських Сил України, цей аферист вирішив подати позов до Національної гвардії України.

У своєму позові Грішін-Семенченко вимагає скасувати наказ т.в.о. командувача Нацгвардії від 22 грудня 2015 року №212о/с, яким були анульовані попередні записи про те, що цей пройдисвіт має офіцерське звання. Цим же ж наказом Семенченко Семен Ігорович зарахований у резерв у званні "солдат" як людина, яка раніше ніколи не служила.

Розгляд справи призначено на 9 годину 30 хв. 30 березня 2016 року в Окружному адміністративному суді м.Києва в залі №38, суддя Погрібніченко. Ось ухвала про відкриття провадження.

Нагадаю, що раніше судимий Грішін Костянтин Ігорович 8 серпня 2014 року за допомогою Антона Геращенка – тодішнього радника міністра внутрішніх справ – без жодних законних підстав отримав свідоцтво про зміну прізвища на Семенченка. Щоби приховати справжню біографію "героя", в це свідоцтво було записано, що попереднє прізвище шахрая – не Грішін, а "Гришин".

11 серпня 2014 року Геращенко влаштував Грішіна в Нацгвардію – без жодних документів, навіть без паспорта. За розпорядженням Авакова, яке керівництву Нацгвардії озвучив Антон Геращенко, Грішін, який ніколи ані дня не служив, був оформлений як капітан-лейтенант, негайно переатестований у "сухопутного" капітана й призначений командиром 2-го резервного батальйону військової частини 3027.

І лише наступного дня за допомогою все того ж Геращенка аферист отримав паспорт. А 13 серпня 2014 року під тиском невгамовного Антона Юрійовича начальник Вишгородського районного військового комісаріату Київської області видав Грішіну завідомо фальшивий документ – тимчасове посвідчення офіцера запасу.

Після того, як я на початку 2015 року оприлюднив справжню біографію легендарного комбата, зокрема розповів, що він раніше був засуджений, командування Нацгвардії направило запит в Управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України. У результаті проведеної перевірки виявилось, що людина, яка називає себе Семеном Семенченком, не тільки ніколи не перебувала на обліку офіцерів Збройних Сил України, але й ніколи не отримувала первинного військового звання, тобто не складала присяги.

З’ясувавши такі пікантні подробиці, т.в.о. командувача Національної Гвардії України звернувся до Генеральної прокуратури України з заявою про вчинення громадянином Семенченком кримінальних правопорушень, а також видав наказ про внесення виправлень у документи Нацгвардії, записавши Грішіна-Семенченка простим солдатом.

Після того, як я 25 грудня 2015 року оприлюднив повідомлення про цей наказ, Грішін-Семенченко виступив зі "спростуванням" (скрин "спростування" докладаю), а також дав низку інтерв’ю різним ЗМІ, у яких категорично стверджував, що ніякого наказу від 22 грудня 2015 року №№212о/с не існує. А сам звернувся з суду в сподіванні тихенько організувати скасування цього "неіснуючого" наказу.

Цікаво, на що цей пройдисвіт сподівається?

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости