Аферист Грішін-Семенченко судиться з "Обозревателем"

184

16 березня 2016 року впродовж трьох з половиною годин я отримував неймовірну естетичну насолоду в Києво-Святошинському районному суді, де розпочався процес за позовом найвідомішого українського афериста Семена Семенченка до головного редактора Інтернет-видання "Ракурс" Олександри Примаченко, мене та інформагентства "Обозреватель".

Шахрай вимагає спростувати інформацію щодо його непересічної персони, викладену в моїй статті "Семен Семенченко: від звичайного шахрая до живої легенди", яка в двох частинах була торік оприлюднена "Ракурсом" і передрукована "Обозревателем":

Семен Семенченко: от обычного мошенника до живой легенды

Семен Семенченко: від звичайного шахрая до живої легенди. Частина 2

Позов був заявлений до "Обозревателя", який, взагалі-то, не має жодного відношення до цих публікацій, з виключною метою – щоби штучно прив’язати справу до Києво-Святошинського районного суду Київської області. Напевно, позивач думає, що це йому допоможе.

Але претензії Грішіна-Семенченка до "Обозревателя" викликали цілком природне обурення в редакції "Ракурса" та крики "Грабують!". Звісно, головний редактор "Ракурса" не могла допустити, щоби "Обоз" піарився на наших статтях і прибула в суд з вимогою заявити позов ще й до неї. І я Олександру Михайлівну цілком розумію: про таку рекламу годі було навіть мріяти. Бо Грішін-Семенченко вимагає спростувати факти своєї біографії, які він раніше вже був змушений публічно визнати – зокрема про те, що раніше він був засуджений, пробув 8 місяців у слідчому ізоляторі, має середню освіту й т.п.

Тож я думаю, кандидат у мери Кривого Рогу Вілкул заплатив чималу суму власнику партії "Самопоміч" Садовому, аби обраний по списку "Самопомочі" Семенченко заявив цей ганебний позов.

До речі, наївний народ дивується, як це Садовий допустив, що пройдисвіт Грішін-Семенченко не тільки став народним депутатом від "Самопомочі", але й паплюжить партію як кандидат у мери Кривого Рогу. Насправді, це дуже вигідний для Садового бізнес і можна не сумніватись, що виборча кампанія Грішіна-Семенченка профінансована самим Вілкулом, якому з таким опонентом тепер гарантована перемога. А задля інформаційного приводу поговорити в етері телеканалу "Інтер" про те, що легендарний комбат Семен Семенченко – це, насправді, раніше судимий аферист Костя Грішін, який ні дня не служив у Збройних силах, користується підробленою офіцерською книжкою й живе з того, що збирає з довірливих громадян гроші "на допомогу АТО", Вілкул простимулював Садового, аби той примусив Семенченка судитись з журналістами.

Сам легендарний комбат до суду не прибув, натомість замість себе направив адвоката, який у засіданні судомно знайомився з основами цивільного права. Щоправда , розпочати розгляд справи по суті так і не вдалось: представник Грішіна-Семенченка здуру став вимагати, щоби автор публікації спочатку долучив до матеріалів справи докази, на підставі яких він писав свою статтю.

Впродовж наступних двох годин суд встиг розглянути й повністю задовольнити лише половину моїх клопотань. Зокрема я повідомив суду навіть дактилоскопічну формулу народного депутата Семена Семенченка, взяту з особової справи арештанта Севастопольського слідчого ізолятора Костянтина Грішіна.

Судове засідання не змогла зірвати навіть "група підтримки" афериста, яку привів його прес-секретар Шевченко – я просто викликав наряд поліції, який припинив крики, погрози та образи на адресу учасників процесу з боку панів бомжуватого вигляду в камуфляжній формі.

Після того, як я надав докази того, що Грішін-Семенченко раніше вже визнав той факт, що він провів 8 місяців у СІЗО та був засуджений за скоєння злочинів, представник позивача попрохав оголосити перерву, оскільки Грішін-Семенченко свого часу розповідав про це в інтерв’ю "Лівому Берегу", але, виявляється, приховав цей факт від свого адвоката. І тому адвокат тепер хоче зустрітись з довірителем та уточнити правову позицію .

Засідання перенесено на 8 годину 30 хвилин 25 березня 2016 року. Запрошую журналістів, передусім, знімальні групи телеканалів, у Києво-Святошинський районний суд Київської області, що знаходиться за адресою: м.Київ, вул. Мельниченка, 1.

Запевняю, що буде весело, оскільки в наступному судовому засіданні я надаватиму докази того, що:

- раніше судимий шахрай Грішін змінив прізвище на Семенченко за допомогою радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенко, який допоміг Грішіну уникнути спецперевірки при прийомі до лав Нацгварідії;

- довідки, видані Семенченку, про те, що він, начебто, не притягувався до кримінальної відповідальності, видані іншій людині з прізвищем "Гришин", а прізвища шахрая – Грішін;

- Грішін ніколи не служив у збройних силах, ніколи в житті не складав присягу;

- Грішін намагався отримати "другу вищу освіту" в Москві, в інституті кінематографії, подавши фальшиві документи про наявність у нього першої вищої освіти;

- у зв’язку з російською агресією проти України шахрай Грішін відкрив благодійний "Фонд Семена Семенченка", на рахунок якого збирав гроші на підтримку фіктивного батальйону територіальної оборони Донецької області "Донбас" та багато інших цікавинок.

Також у ході судового засідання мною будуть оголошені клопотання про визнання обов’язковою явки в судове засідання самого Грішіна-Семенченка, про допит у якості свідків народних депутатів Антона Геращенка та Сергія Тарути, про направлення запитів стосовно біографії Грішіна-Семенченка в МВС України та Всеросійський інститут кінематографії, про витребовування з судів процесуальних документів, у яких зафіксовані скоєні Грішіним-Семенченком злочини тощо.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости