Як я отримав біометричний паспорт

9.7т

Попросили мене детальніше розписати мій похід в паспортний сервіс.

Будь ласка.

Насправді я Вас обманув, сказавши, що був там двічі. Був тричі. Перший раз просто прийшов у розвідку подивитись шовонотаке, у вівторок зранку. Прозрів від кількості народу, зрозумів, що це надовго, що приходити і займати чергу пораніше з совкового покоління не випекти й кислотою, і пішов геть, традиційно налаштувавшись наступного разу на вечір.

Вдруге я прийшов в п’ятницю, десь о 16.30.

При вході зустрічає чемний консультант, запитує, який саме хочу документ і дає папірець з моїм номером в електронній черзі, і записку для спеціаліста з моїми вимогами до документу. Був я 310-й цієї п’ятниці. А до віконець (їх по моєму 20) підходив вже 296-й номер.

Почекав трохи. Дочекався коли висвітився мій номер і номер віконця, до якого мені підійти.

Підійшов. Мені оформили документи на проплату, взяли з мене підпис про те, що я не буду скандалити, якщо вони трохи затягнуть з виготовленням документу, бо в них божевільне завантаження, і попросили підійти до банкоматів (там же поруч) для здійснення проплати. Заодно повідомили, щоб я не переживав - там є спеціалісти, вони все зроблять самі.)

Так все й було – в мене взяли документи і зробили всі платежі.

Зауважу, що тут було найбільш слабке місце цього сервісу – маленька жива черга до спеціаліста, що проплачує за людей гроші. (Спеціалістів і банкоматів там по 2). І тут був невеличкий людський звичний хаос, типу "яатхаділ", "язанімал", "яздєсьстаял", "янєувідел", "хтокрайній" який, однак, тривав для мене буквально хвилин 15. Але кілька "яатхаділов" переді мною таки пролізли пара, відчуваю.) Я в цих совкових прийомчиках геть ніякий зі своїм, будьласка, без проблем, проходьте))

Далі, разом з проплатами мені вручився ще один номерок в електронну чергу. Там здається віконець 5, по-моєму. Дочекався, підійшов, сів.

Зробили фото. До речі, дали можливість вибрати знімок, який подобається. Там стоїть телевізор і ти відразу бачиш наскільки вдале/невдале фото виходить в онлайні. Потім взяли відбитки пальців і підпис. Підпис фломастером на склі. Незвично трохи, мила дівчинка терпіла доки мені з 4-ї спроби сподобався власний підпис і, побажавши успіху мене відпустила, сказавши, що коли буде готовий документ – мені прийде смс.

Я встав і пішов.)

На початок 7-ї вечора я вже все зробив.

Смс дійсно прийшла не за 21 день, а десь за місяць.

Сьогодні приїхав, (людей до речі значно менше) і знову мила консультант пояснила куди підійти по документ. Підійшов, дав свій український паспорт, почекав 3 хвилини і з іншого віконця мене покликали та вручили біометричний паспорт.

Отаке.)

Збережені нерви, приємне спілкування і відчуття, що я таки людина, а не совєцька скотина, що блукає колами по пеклу.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости