БПП, УДАР, "Народний Фронт", Опоблок, "Батьківщина" зривають вибори в Черкасах

11.6тЧитать новость на украинском

Вважаю своїм громадянським обов'язком попередити лідерів політичних сил Юрія Луценка, Віталія Кличка, Арсенія Яценюка, Юрія Бойка, Юлію Тимошенко про те, що ми живемо в час політичної відповідальності: як відповідальності за свої кроки, так і кроки своїх однопартійців.

10 ваших колег - представників у Черкаській територіальній виборчій комісії наполегливо зривають вибори в Черкасах. Останнє їх рішення - зняти з міських виборчих перегонів не лише список Вільних демократів, але й чинного мера Черкас, лідера кампанії Сергія Одарича.

Ці рішення суперечать законодавству України, про що заявляла Центральна виборча комісія. Але 10 ваших представників у своїй діяльності керуються не Конституцією, не законами країни, не совістю і не честю, в своїй діяльністю вони керуються вказівками місцевого криміналітету. Вашими соратниками помикають кримінальні авторитети, судимі за згвалтування, які влаштувують розбірки під ТВК.

Я нагадаю вам, шановні колеги, що Майдан-2004 року розпочався з того, що криміналітет, одягнутий у політичні обладунки, хотів вкрасти у народу право вільно обирати собі владу. І люди тоді повстали проти кримінальної диктатури. Нині в Черкасах 10 ваших партійних представників намагаються відібрати у городян вільні вибори.

Закликаю вас перервати співпрацю з черкаським криміналітетом, відкликати своїх представників у Черкаській ТВК, відновивши у черкащан віру в добропорядність української політики.

Микола Томенко, народний депутат України.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги