newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Юрий Романюк
Юрий Романюк
Председатель ВОО "Украина в НАТО"

Блог | Як успішно розтринькати трильйон доларів США за три роки?

Як успішно розтринькати трильйон доларів США за три роки?

Кримська і Донбаська авантюри Путлєра обійшлися ватному народові за два роки, у -600 млрд. доларів США прямих збитків, недоотриманої вигоди, політичних, економічних і репутаційних збитків, катастрофічних санкцій...

За три повних роки, навіть при віртуальній умові зняття лише "донбасього" пакету санкцій з серпня 2016 року, сумарні збитки Росії сягатимуть -1,0 трлн. доларів США, тобто: 1000 мільярдів доларів США!

Чи вартувала путінська авантюра таких фантастичних втрат і збитків? За такі гроші, як -1 трлн. доларів США, лише одних інвестицій у власну економіку Росії, на всі її 84 суб"єкта федерації, можна було б реалізувати на практиці "...покращення життя вже сьогодні" в сумі по +12 млрд. доларів США в кожний суб"єкт федерації!

Видео дня

За аналогією, це +12 млрд. доларів США в одну область України!

Ви уявляєте собі, ЩО можна реалізувати при 12 млрд. доларах США в одній області??? Та, абсолютно - ВСЕ!!!

Збудувати з нуля в кожній області нові автобами з нуля!

Збудувати в кожному місті, районі області нові: школи, дитсадки, лікарні, полікліники, театри, кінотеатри, басейни, стадіони, замінити всі водогони, каналізації, очісні споруди, розбудувати мережу альтернативної енергетики (вітрогенератори і сонячні батареї), капітально відремонтувати і утеплити весь житловий фонд області, збудувати з нуля десятки нових заводів, фабрик, тепличних господарств, нових електростанцій, с/г переробних господарств, свино і птахо комплексів, ковбасних цехів і молочних переробних сирзаводів, збудувати тисячі нових квартир, освітити всі вулиці, всі траси…. і ще би залишилися НЕ використаним декілька мільярдів доларів….

Якщо ж, взяти до уваги позитивний кумулятивний ефект від інвестування у власну економіку і регіони такої суми, то лише одних переваг від подальшого отримання всіх податків та сборів від такої суми, від фондуоплати заробітної плати, перші роки перевищували б +100 млрд. доларві США - щорічно! Працевлаштування населення Росії досягло б максимуму, у порівнянні з 1991 роком. Потрібно б було завозити трудові ресурси в кількості 2-3 млн. чол, для успішної і вчасної реалізації всіх проектів!

При умові інвестуваття у власну економіку Росії +1 трлн. доларів США, протягом 3-х років, світові ринки відреагували би негайною фінансово-технологічною інтервенцією власних надлишків капіталу, валюти, інвестицій, технологій, ноу-хау….з метою отримання своїх прямих вигод і прибутків!

Але, на цьому позитивний фантастичний мрійницький екскурс у майбутнє завершується на тріумфальній ноті повного краху обломаних хронічних ілюзій владики російської НЕдоїмперії!

Всього цього вже ніколи, в близькій 10-15 років, перспективі - НЕ буде!

Зате, рейтинг Путіна перевищує +86%!!!

Ну, і …. "ЗатоКримНаш!"

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...