Василий Лазарович

1,8 т.
Василий Лазарович

Перепетії навколо Євробачення 2010 в Україні не вщухають, а після національного відбору вони розпалились з іще більшою силою. Саме тому співак Василь Лазарович, якого було обрано представником України на міжнародному пісенному конкурсі 2010 року, вирішив висловити свою думку з цього приводу. На питання читачів та журналістів відповідали:

Видео дня

-Василь Лазарович, співак

-Ольга Яриніч, директор Василя Лазаровича

-Іван Альохін, адвокат

Читайте также:

Лазарович попросит помощи у Европейского суда

Одна из позиций Евровидения – то, что имеют право выбирать 50на50: профессиональное жюри и народ.

Василь Лазарович: Без проблем! Ядо журі не маю жодних претензій. Я хочу бачити SMS– голосування. У мене єкопія протоколу в складі десяти представників ради директорів Першого національного, тож мене обрано легітимно. Причина національного відбору, що пройшов у минулі вихідні, - був привід, лозунг демократії. Я же скажу, що людей знов обманули і знехтували поняттям демократії. На даний момент легітимність цього відбору може довести лише протокол SMS-голосування, якого ніхто не показує. В минулому році такі казуси були в Європі, що учасника, представника від країни було змінено за місяць до Євробачення. Так що ще ніщо не втрачено. Якщо нас не почують українські суди – ми звернемось до Європейського суду і будемо боротися за те, щоб винних було наказано за грубі порушення, довели нелегітимність проведення національного відбору та все ж таки залишили мою кандидатуру як легітимну кандидатуру представника на Євробачення-2010 від України.

Вы говорите, что Украина уже подверглась каким-то санкциям со стороны европейского совета этого конкурса. Что это за санкции и как Вы об этом узнали?

Обвинение в плагиате – достаточно серьезное обвинение, для этого должны быть какие-то основания, экспертиза. Музыка – вещь такая: Вы услышали одно, я услышал другое. Нот всего семь..

Василь Лазарович: Валід арфуш прилюдно сказав, що я йому погрожував та що все це – лише мої догадки. Я хочу Вам сказати інше: я з Валідом Арфушем по телефону не спілкувався, нікому не погрожував і не збираюсь нікому погрожувати, тому що я – людина, яка готова іти тільки згідно чинного законодавства України та дійсно встановленими правилами Євробачення. Друге, що я хочу сказати: чутки, що я звинувачую у плагіаті – це також чутки. Тому що про це сьогодні пише Європа, це навколо вирує. Питання плагіату підняв народ.

Щодо штрафних санкцій, які наклали на Україну. Зайдіть, будь ласка, на офіційний сайт Євробачення – там все написано. Ця стаття була опублікована ще вчора і там Ви зможете прочитати про штрафні санкції і як некомпетентні керівники Першого каналу змогли допустити, щоб Україні стала скандалом. І мені так само, як і всім, цікаво якого розміру ці санкції.

Иван Алехин: Это не догадки Василия. Более того, информация о плагиате размещена на сайте Евровидения. Речь идет о том, что песня Alyosha напоминает песню другого автора, и этот момент сейчас является предметом разбирательств в Европейском вещательном союзе. Это не наша информация, это пришло из Европы.

Валид Арфуш сказал по поводу возмещения Вам убытков: Я понимаю, позицию Василия, что он может обижаться, конечно, но официально он не написал в письме Первому национальному каналу своих претензий. Так будет ли это письмо?

Василь Лазарович: Такого письма не буде, тому що у нас є нерозірваний договір. І договір чинний. Ніхто не збирається писати, я ж не в армії, щоб писати дівчині листа. У нас є офіційне законодавство в Україні і в даний момент ми не збираємось займатись перепискою. Може, мені ще SMS-и йому писати? У нас є закон, нерозірваний договір, є додаткова угода, яку ми не захотіли підписувати – адже за цією угодою я мав би підняти руки, від всього відмовитись і ще потім сказати: «Дякую, що ви мені дали можливість взяти участь в національному відборі». Ми цього робити не будемо, у нас є діючий договір. Тобто, це офіційно та юридично підтверджено – виплата мені відшкодування у разі зняття моєї кандидатури на Євробачення-2010. Сума ця є комерційною тайною.

Мені сказали, що повернуть всі відшкодування та жодних претензій не буде. Запитав тоді Валід Арфуш у генерального директора, вже не президента, звідки вони візьмуть ті гроші, на що отримав відповідь, що гроші повернуть з SMS-голосування. Крім того, наступного дня вони від всього відмовились. Тобто, я прийняв їх позицію, пішов на національний відбір, після чого вони сказали: Вибач та почали нас шантажувати й змушувати підписати цю угоду (Угода про розірвання договору). Тобто, я мав розірвати договір та відмовитись від усього. А вони захочуть – дадуть мені ефір на Першому національному ,захочуть – не дадуть. Крім того, маю зауважити, що цей ефір – національний, і вони не можуть ним керувати, як власним товаром.

Смотрите видео с веб-конференции:

Лазарович готов уступить легитимному представителю Лазарович требует демократию

Лазаровича шантажировали