newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

В Івано-Франківську відбулася нарада голів обласних організацій Асоціації ветеранів МВС України

1,8 т.
В Івано-Франківську відбулася нарада голів обласних організацій Асоціації ветеранів МВС України

Перед початком наради голови ветеранських організацій зустрілися з керівництвом Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області. Керівник ГУНП в області полковник поліції Віктор Шкутов відзначив важливу роль ветеранів у вихованні нинішнього покоління правоохоронців і пообіцяв всебічну підтримку ветеранському руху. А його заступник полковник поліції Ігор Баб’юк попросив ветеранів частіше виступати в поліцейських колективах і передавати молодим працівникам свій професійний досвід.

Асоціація ветеранів МВС України налічує у своїх лавах 237 тисяч колишніх правоохоронців. Чимало пенсіонерів знайшли себе в цивільному житті. Досить сказати, що майже вісімсот з них є депутатами рад різних рівнів, керівниками органів місцевого самоврядування. Об’єднавшись в Асоціацію, ветерани органів внутрішніх справ намагаються добитися вирішення своїх нагальних проблем, насамперед у сфері соціального захисту.

Видео дня

Як відзначив перший заступник голови Асоціації ветеранів МВС України Павло Карлов, спільними зусиллями вдалося відстояти відомчу систему охорони здоров’я, а також прийняття доповнень до законодавчих актів про повернення пенсіонерам ОВС соціальних гарантій. Зараз ветеранська спільнота намагається добитися від уряду перерахунку пенсій, з цього приводу підготовлено кілька звернень до Президента України, Кабінету Міністрів.

Багато робиться в плані соціального захисту пенсіонерів органів внутрішніх справ на місцях. Про це наголошували у своїх виступах голови обласних організацій Асоціації ветеранів МВС України та керівники первинних ветеранських осередків Прикарпаття. Приміром, у Коломиї колишні правоохоронці надають своїм колегам безкоштовну правову допомогу, а в Івано-Франківську ветеранська організація опікується одинокими пенсіонерами та інвалідами. Профспілка атестованих працівників органів внутрішніх справ Прикарпаття виділяє кошти для лікування хворих пенсіонерів.

Обласна організація Асоціації ветеранів МВС України під керівництвом Володимира Коваленка щороку організовує спортивні змагання серед пенсіонерів, а громадська організація «Зелена хвиля» розробляє комплекс заходів стосовно покращення системи дорожньої безпеки.

Голови обласних організацій Асоціації ветеранів МВС України поділилися досвідом роботи щодо соціального захисту пенсіонерів органів внутрішніх справ, допомоги своїм молодшим колегам, які беруть участь у проведенні АТО. Зокрема, колишній заступник начальника УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції у відставці Ярослав Манжелей розповів про участь ветеранів у підготовці особового складу прикарпатської поліції до роботи в бойових умовах та атестаційних комісіях. Загалом, за словами Павла Карлова, пенсіонери української міліції зібрали та передали для потреб бійців АТО понад 11 мільйонів гривень.

За підсумками семінару-наради в Івано-Франківську прийнято рішення щодо посилення соціального захисту пенсіонерів органів внутрішніх справ, їх участі у вихованні молодого покоління правоохоронців. загрузка... -->