, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Опоблок та УКРОП вибрали кандидатів на довибори в Раду по 85-му окрузі з центром у Калуші

1.1т

19 травня розпочався виборчий процес із проведення проміжних виборів народних депутатів України в 5-ти одномандатних виборчих округах. Серед них і округ №85 (Івано-Франківська область).

Нагадаємо, вибори у 85-му окрузі відбудуться у зв’язку з тим, що обраний у цьому окрузі екс-нардеп Ігор Насалик, у минулому – мер Калуша,

До складу 85 виборчого округу входить місто Калуш, Калуський і Рогатинський райони, а також частина Галицького району (виборчі дільниці № 260106 – 260109, 260130, 260133, 260140, 260154, розташовані у селах ). Даний виборчий округ налічує 166 виборчих дільниць із загальною орієнтовною кількістю 142875 виборців. 38% виборців округу проживає у місті Калуші, 33% у Калуському районі, 25% у Рогатинському районі і 4% виборців проживає у 8-ми населених пунктах Галицького району.

Стик вже писав про те, що

Стало відомо про кандидатів від ще двох політсил.

Так, сьогодні відбувся з'їзд партії Опозиційний блок, на якому кандидатом по 85-му виборчому окрузі з центром у Калуші був визначений Володимир Клюс, керівник фонду "Українська політика". Клюс – екс-очільник партії Тігіпка “Сильна Україна” та партії радника Януковича Юрія Мірошниченка “Партія Розвитку України” в Івано-Франківській області. Окрім цього, Володимир Клюс був радником голови Івано-Франківської ОДА часів Януковича Василя Чуднова.

Партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” висунула кандидатом для участі у довиборах по 85-му окрузі Віктора Шевченка, підприємця, депутата обласної ради від УКРОПу, рідного брата народного депутата України, члена політради “Укропу” Олександра Шевченка.

Віктор Шевченко в Івано-Франківській обласній раді очолює комісію з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, що до 6 червня триватиме висування кандидатів у депутати політичними партіями, а висування кандидатів у депутати шляхом самовисування – до 16 червня. До 27 травня завершується термін, відведений Центральній виборчій комісії для утворення окружних виборчих комісій.

Термін подання документів до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатів у депутати триватиме до 16 червня.

загрузка... -->

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги