newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Опоблок та УКРОП вибрали кандидатів на довибори в Раду по 85-му окрузі з центром у Калуші

3,0 т.
Опоблок та УКРОП вибрали кандидатів на довибори в Раду по 85-му окрузі з центром у Калуші

19 травня розпочався виборчий процес із проведення проміжних виборів народних депутатів України в 5-ти одномандатних виборчих округах. Серед них і округ №85 (Івано-Франківська область).

Нагадаємо, вибори у 85-му окрузі відбудуться у зв’язку з тим, що обраний у цьому окрузі екс-нардеп Ігор Насалик, у минулому – мер Калуша,

До складу 85 виборчого округу входить місто Калуш, Калуський і Рогатинський райони, а також частина Галицького району (виборчі дільниці № 260106 – 260109, 260130, 260133, 260140, 260154, розташовані у селах ). Даний виборчий округ налічує 166 виборчих дільниць із загальною орієнтовною кількістю 142875 виборців. 38% виборців округу проживає у місті Калуші, 33% у Калуському районі, 25% у Рогатинському районі і 4% виборців проживає у 8-ми населених пунктах Галицького району.

Видео дня

Стик вже писав про те, що

Стало відомо про кандидатів від ще двох політсил.

Так, сьогодні відбувся з'їзд партії Опозиційний блок, на якому кандидатом по 85-му виборчому окрузі з центром у Калуші був визначений Володимир Клюс, керівник фонду "Українська політика". Клюс – екс-очільник партії Тігіпка “Сильна Україна” та партії радника Януковича Юрія Мірошниченка “Партія Розвитку України” в Івано-Франківській області. Окрім цього, Володимир Клюс був радником голови Івано-Франківської ОДА часів Януковича Василя Чуднова.

Партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” висунула кандидатом для участі у довиборах по 85-му окрузі Віктора Шевченка, підприємця, депутата обласної ради від УКРОПу, рідного брата народного депутата України, члена політради “Укропу” Олександра Шевченка.

Віктор Шевченко в Івано-Франківській обласній раді очолює комісію з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, що до 6 червня триватиме висування кандидатів у депутати політичними партіями, а висування кандидатів у депутати шляхом самовисування – до 16 червня. До 27 травня завершується термін, відведений Центральній виборчій комісії для утворення окружних виборчих комісій.

Термін подання документів до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатів у депутати триватиме до 16 червня.

загрузка... -->