, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

У Житомирі на кар’єрі знайшли утопленика

586

На кар’єрі в Житомирі потонув 36-річний чоловік, тіло знайшли на 6-метровій глибині.

Про це пише www.zhitomir.info з посиланням на управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Житомирської міської ради.

"Під час відпочинку, який супроводжувався вживанням спиртних напоїв, близько 23 години 20 червня 36-річний чоловік продовжив купання в кар’єрі. Через деякий час друзі, помітивши відсутність чоловіка, забили на сполох та почали його шукати. Інформація про утоплення до управління надійшла лише на наступний день. 21 червня 2016 року було організовано пошукові роботи утопленика водолазами-рятувальниками міської комунальної рятувальної служби на воді. Тіло загиблого було знайдено на глибині близько 6 метрів та піднято з води", - выдзначили у прес-службі.

Зі слів заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Олександра Куліковського, цього тижня завдяки оперативним діям чергових водолазів на дорослому міському пляжі було врятовано чоловіка.

Фахівці просять суворо дотримуватись встановлених правил поведінки на воді та купатися в офіційно визначених місцях для купання - на території дитячого та дорослого міських пляжів гідропарку.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги