newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

На луцькій автостанції незаконно облаштували стихійний ринок

1,3 т.
На луцькій автостанції незаконно облаштували стихійний ринок

ПрАТ «Волинське обласне підприємство автобусних станцій» створило стихійний ринок, збирає орендну плату та займається невластивою йому діяльністю. Натомість голова правління підприємства на запити депутатів міськради обмежується зухвалими відписками.

Про це йшлося під час чергової сесії Луцької міської ради 25 травня.

Депутат Микита Рабан розповів, що у відповідь на його депутатське звернення в профільні департаменти міської ради йому повідомили, що стихійний ринок на вулиці Конякіна, 39, поблизу автостанції, не має жодного законного обґрунтування.Зокрема, відділ підприємництва Луцької міської ради підтвердив, що жодних паспортів прив’язки та дозволів не надавали.

Видео дня

Управління земельних ресурсів повідомило, що ця земельна ділянка (вулиця Конякіна, 39) не перебуває в оренді ПрАТ «Волинське обласне підприємство автобусних станцій», адже термін договору закінчився.

У відділ архітектури міськради також заявили, що в їх архіві жодних дозвільних документів на встановлення тимчасових споруд немає.

Відтак, ПрАТ «Волинське обласне підприємство автобусних станцій» створило стихійний ринок, збирає орендну плату та займається невластивою йому діяльністю. Бо, відповідно до класифікації видів економічної діяльності, повинне займатись обслуговуванням наземного автотранспорту, а також може надавати в експлуатацію чи оренду власне чи орендоване нерухоме майно. І все це при умові, що земельна ділянка не перебуває навіть в оренді приватного товариства.

З відповідним запитом депутат Рабан звертався і до голови правління ПрАТ «Волинське обласне підприємство автобусних станцій» Івана Потапчука, в якому поцікавився на яких підставах підприємство збирає кошти за торгівлю на стихійному ринку.

«На що я отримав достатньо зухвалу відповідь. Мовляв, не моя це справа задавати такі запитання. І яких саме виборців я представляю, коли звертаюсь на адресу ПрАТ «Волинське обласне підприємство автобусних станцій». Оскільки це їх «внутрішні справи», - заявив Рабан та попросив міського голову Миколу Романюка відреагувати на ситуацію. Разо з тим, нещодавно виконком міської ради затвердив проекти детальних планів цієї території.

Депутати підтримали запит колеги