Влетить у копієчку: у Луцьку підвищили тарифи на тепло та гарячу воду

1.2т

У середу, 1 червня, під час засідання члени виконкому Луцької міської ради затвердили нові тарифи на тепло від комерційних котелень.

Про це пише ІА "Волинські новини".

Як йдеться у повідомленні, до Луцької міської ради звернулися ТзОВ "Теплосервіс-Луцьк" та ДП "Ремонтний завод "Мотор" з проханням дозволити коригування діючих тарифів на теплову енергію та газ. Заявники мотивують це тим, що таким чином тарифи будуть приведені до економічно обґрунтованого рівня у зв’язку із підвищенням вартості природного газу для потреб опалення населення, електроенергії, води, заробітної платити, зменшення розміру єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування згідно змін у Податковому кодексі до 22 відсотків.

Водночас вартість теплової енергії для опалення нежитлової частини (для потреб інших споживачів) знижується по причині зменшення ціни на газ природний для інших споживачів.

У плановому тарифі скориговано складову витрат "паливо", "електроенергія" та заробітна плата відповідно до підвищення розміру мінімальної заробітної плати з 1378 до 1450 гривень, також враховано зниження рівня єдиного соціального внеску з 37,06% до 22%.

Так, ТзОВ "Теплосервіс-Луцьк" обслуговує житловий будинок на вулиці Олеся Гончара, 3. З 16 червня скориговані тарифи на теплову енергію, що виробляється товариством з обмеженою відповідальністю "Теплосервіс-Луцьк", для надання послуг з опалення для населення становитимуть 1,219 тисячі гривень за 1 Гігакалорію (без ПДВ), а для інших споживачів в розмірі 1,323 тисячі гривень за 1 Гігакалорію (без ПДВ).

Скориговані тарифи на надання послуг з постачання гарячої води для будинку на вулиці Олеся Гончара, 3 для населення затверджене в розмірі 67 гривень за 1 кубічний метр (без ПДВ), а для інших споживачів в розмірі 77,94 гривні за 1 метр кубічний (без ПДВ).

Іншим рішенням члени міськвиконкому затвердили скоригований тариф на теплову енергію, що виробляється ДП "Луцький ремонтний завод "Мотор" та реалізовується державному комунальному підприємству "Луцьктепло" для надання послуг з теплопостачання: для населення у розмірі 1,429 тисячі гривень за 1 гігакалорію (з ПДВ); для інших споживачів у розмірі 1,450 тисячі гривень за 1 гігакалорію (з ПДВ). Таким чином, для населення тарифи підвищаться на 79%, а для інших споживачів зменшаться на 12 %.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема

Наши блоги