УкрРус

Учасники Асоціації міст України просять уряд, щоб право встановлювати тарифи було передано місцевим громадам

829

У Тернополі відбулось засідання Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України.  Під час зустрічі народні депутати України, представники ОДА, міські голови обговорили проблеми, які зв’язані з децентралізацією і розширенням повноважень громад.

Як зазначає міський голова Тернополя Сергій Надал, також йшла мова про забезпечення громад належним фінансовим ресурсом, оскільки повноваження передають, а належного фінансового ресурсу немає.

Окрім цього учасники засідання піднімали питання про прийняття змін до Конституції України в частині децентралізації та звернулись до уряд уз проханням, щоб комунальні тарифи формувались та встановлювались на місцях.

- Всі учасники засідання прийняли рішення звернутись до керівництва держави з проханням про те, щоб право встановлювати комунальні тарифи було передано безпосередньо місцевим громадам. Таким чином ми хочемо, щоб не національна комісія в Києві на рівні Кабміну регулювала, яка має бути вартість гарячої води, холодної води в Тернополі, Шумську, Кременеці чи в іншому місті, а щоб це приймали органи місцевого самоврядування, місцеві громади враховуючи при цьому думку людей на місцях, - розповів Сергій Надал. 

Наши блоги