newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Рівнян рятували від стресу (фото)

1,4 т.
Рівнян рятували від стресу (фото)

style="padding-top:20px; border-color:#fff;">

У Рівному провели антистресовий тренінг.

Тренінг – семінар на тему «Стрес: наслідки та методи його подолання» провели для слухачів РЦПТО ДСЗ, що навчаються в Олександрійському навчальному відділенні.

Майбутні слюсарі, водії, робітники фермерського господарства, майстри деревообробної галузі, токарі дізнавалися, як регулювати свої настрої, почуття, вчинки,емоції. Вихователь Ірина Гарнага та психолог Тетяна Сажина знайомили присутніх із небажаним емоційним станом людини, який може суттєво впливати на подальшу її поведінку.

Видео дня

Так, слухачі прослухали лекцію про стрес, його наслідки для організму та вивчили певний комплекс практичних вправ, що допоможе в подоланні небажаного відчуття та сприяє саморегуляції психічних станів, а саме - спрямування власної уваги з об’єкту, який вас непокоїть, на об’єкт, що може викликати позитивні емоції.

Слухачам розповіли, як правильно звертатись до власного «Я», аби зміцнити віру в себе, вмовити не хвилюватися, переконати у власному успіху. До того ж, присутні дізналися, що таке самонаказ, самонавіювання та самоаналіз.

До слова, і директор Рівненського обласного центру професійної реабілітації інвалідів Оксана Кравчук, котра була присутня на тренінгу, відмітила компетентність працівників навчального закладу та запросила психологів провести тренінг для людей із особливими потребами.

Вміння відновлювати позитивний стан, вдалий самоаналіз та віра у власні сили неодмінно допоможуть майбутнім фахівцям адаптуватися на новому робочому місці, знайти спільну мову з колективом та працювати натхненно і на результат.