newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

На Буковині чоловік виграв мільйон у лотереї

2,7 т.
На Буковині чоловік виграв мільйон у лотереї

Чернівчанин виграв один з головних призів лотереї "Лото-Забава" у розмірі одного мільйона гривень.

Видео дня

Про це повідомив оператор державних лотерей "М.С.Л."

У неділю, 4 грудня, під час розіграшу 904 тиражу гравець з міста Чернівці виграв один з головних призів лотереї "Лото-Забава" у розмірі 1 мільйон гривень.

"Відомо, що виграшний білет №0011159 придбали на фірмовому столі "М.С.Л." у ТЦ Проспект, що розташований на проспекті Незалежності, 131.

Переможець запрошується до Києва, де на нього та його супутника або супутницю очікує спеціальна VIP-програма — "Два дні з життя мільйонера" від "Клубу мільйонерів "М.С.Л.". Звичайно, головною подією цих двох днів є участь у недільному прямому ефірі "Лото-Забава", де улюбленця Фортуни особисто привітають ведучі — Лариса Руснак та Анатолій Гнатюк й урочисто вручать почесному гостю призовий сертифікат на 1 млн гривень", — зазначили в "М.С.Л.".

Оператор державних лотерей також зауважив, що за всю історію існування лотереї "Лото-Забава" гравець, що виграв 1 млн гривень у тиражі №904, став вже 258 у низці щасливих власників призів розміром від мільйону гривень та більше та 19-тим у цьому році.

"Оператор державних лотерей "М.С.Л." очікує переможця у найближчому представництві для оформлення виграшу. Перелік представництв та їх адреси можна знайти на офіційному сайті компанії за посиланням: http://msl.ua/uk/default/static/contacts-offices", -повідомили в "М.С.Л.".