newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Вінниця. Відкрился найбільший в Європі світломузичний фонтан. Відео

261
Вінниця. Відкрился найбільший в Європі світломузичний фонтан. Відео

У Вінниці відбулося урочисте відкриття Набережної "Рошен" і найбільшого в Європі плавучого світломузичного фонтану, який встановлений на відкритому водоймищі, річки Південний Буг. Проект реалізований за рахунок коштів фонду Петра Порошенка, і обійшовся у понад 70 млн гривень. За словами Порошенка, який був присутній на святі відкриття разом зі своєю родиною, спостерігати за відкриттям фонтану зібралося майже 70 тисяч вінничан та гостей міста.

Видео дня

Свято супроводжувалося виступом відомих українських виконавців, зокрема Оксани Білозір, групою "Мандри", "ТІК" з Віктором Бронюком, інструментальної групи "Симфоманія". Настрій створювали і пісочні аніматори "Сенд Юніон".

Як раніше повідомлялося, це найбільш масштабний у Вінниці проект. У його ході проведено реконструкцію верхньої і нижньої частин головної міської Набережної з установкою прямо посеред р.Південний Буг найбільшого в Європі, більш ніж 100-метрового по довжині і з висотою струменя в 63 метра світломузичного фонтану. Також уздовж 700 метрової набережної проведена розчистка русла річки об'ємом в 28 тис.куб.м грунту, упорядкована прилегла територія загальною площею 16,5 тис. кв. м з облаштуванням дитячого майданчика і річкового маяка.