УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Львів. Туристів будуть заманювати пивом та смаколиками

237
Львів. Туристів будуть заманювати пивом та смаколиками

Для промоції туристичної привабливості Львова до і після Євро-2012 було обрано вісім ключових тем, які зроблять місто Лева більш привабливим для туристів.

Видео дня

В основу промоційної кампанії лягли такі теми: історія і архітектура; кава та солодощі; пиво та смаколики; мистецтво та творчість; фестивалі та традиції; спорт та відпочинок; духовність та віра; зустрічі та конференції.

Про це заявив директор департаменту Євро-2012 Львівської міської ради Олег Засадний.

"Для нас Львів – це відкрите для світу, дружнє для людей місто. Зберігаючи неповторну понад 750-річну європейську спадщину, Львів є твердинею українських національних та духовних цінностей.

Працюючи чесно, ефективно, всі разом, ми будуємо екологічно чисте та комфортне для мешканців, сприятливе та безпечне для інвестора, цікаве для подорожуючого середовище. Львів – сучасний і динамічний, тут престижно і цікаво навчатись, розвиватись культурно і духовно, займатися спортом, творити і любити - саме ці цінності стали місією Львова", - додав Засадний.

Він підсумував, що вищеназвані теми наповнюватимуться туристичними продуктами, які дадуть змогу перетворити Львів на туристичну столицю не лише України, а й Центрально-Східної Європи.