newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Чернівці. Жителі залякані вуличною рекламою про кінець світу

276
Чернівці. Жителі залякані вуличною рекламою про кінець світу

Жителі Чернівців залякані вуличною рекламою про кінець світу. Із найрізноманітніших носіїв - лайтбоксів, білбордів - у жителів обласного центру запитують - "Невже це кінець?" Від пригнічення до депресії - жодної позитивної емоції нова рекламна кампанія у чернівчан не викликала. Городяни, побачивши таке, кажуть, що їм і жити не хочеться.

Видео дня

Психологи такі гасла відносять до психотравматичних. Наслідки, у залежності від сили духу, можуть бути найдраматичнішими. Фахівці не відкидають, що заклики до роздумів про кінець світу можуть бути продуманим кроком. Таким чином розробники кампанії пробують затягнути нових людей у товариство, яке розмістило рекламу.

Як з'ясувалося, у це вклалися члени "Церкви адвентистів сьомого дня". Самі представники релігійної громади переконують, що своїми гаслами, навпаки, хочуть спростувати міф про кінець життя на Землі у 2012 році. "У нас був настрій тільки показати позитив і спростувати все, навпаки, вселити у серця людей надію", - розповів секретар буковинської конференції "Церкви адвентистів сьомого дня " Юрій Ватман.

Для цього адвентисти орендують ляльковий театр і з кількагодинною перервою після дитячих вистав будуть переконувати - життя триватиме ще довго. Чиновники від культури і правоохоронці в ініціативі ніяких порушень не побачили. З дітьми релігійники перетинатися не будуть, орендну плату за приміщення і рекламу вносять за законом. Незадоволені - чернівчани та представники традиційної християнської церкви.

"Я б, напевно, застерігав краян від об'єктивного сприйняття цього як непересічної істини. Адже базова теза християн, що все має початок і все має кінець. Нам не відомого нічого про кінець власного життя, а говорити про теорії глобального – нам, грішним людям, не доступно", - зазначив протоієрей Микола.

З вулиць та Інтернету обговорення рекламних приголомшливих гасел вже незабаром може переміститися до судів. На електронні адреси чернівчан вже почали надходити заклики об'єднатися заради покарання за провокацію.